Wpis z mikrobloga

@malifewasnever: Znam w sumie tylko ten kawałek.Przypomniał mi się,bo ktoś dziś wciepnął Justynę jak była w szansie na sukces i obejrzałem.Fakt niesamowity wokal.Jaram się.Trzeba posłuchać coś więcej od niej bo do tyłu jestem z Jej twórczością.
Ahaa niejaki @mutozostaw wrzucił dzisiaj to.I jakoś tak mi się ujarzmiło ( ͡º ͜ʖ͡º) Pozdro.
Aaa i jeszcze jedno.Ten kawałek śpiewał mój fater,tylko on śpiewał "Dziewczyna dilera nie zazna nigdy
Vegasik69 - @malifewasnever: Znam w sumie tylko ten kawałek.Przypomniał mi się,bo kto...
@Vegasik69: dla mnie tylko pierwsze 2 albumy w produkcji właśnie Grzegorza. Ciekawostka dotyczącą piosenki ktora wrzuciłeś jest taka, że dziewczyna szamana to dziewczyna księdza i okreslenie to nawiazuje do jej matki i ojca. Jak sie okazuje gdy Ci sie poznali ojciec Steczkowiej wykonywał posługę kapłańską. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@malifewasnever: No widzisz to ciekawe.Trochę z głupoty wrzuciłem ten kawałek a widzę,że w tym wszystkim jest zdecydowanie coś więcej.BTW. Pewnie dla wielu osób Ciechowski jest dobrze znany.Tak na szybko,to widzę że był związany z Republiką i Obywatel GC,ale również producent innych świetnych,znanych twórców,ale o tym już pisać mi się nie chcę #kmwtw ;P Dobrze się czegoś ciekawego dowiedzieć i będę mieć to na uwadze.Pozdrowionka ^^
@Vegasik69: obywatel GC to obywatel Grzegorz Ciechowski, to on tam jest wokalista i producentem, tak samo w Republice. To według mnie chyba najbardziej wybitna postac polskiej muzyki, łącznie z tym że w piosence Piejo Kury Piejo prawdopodobnie słychać jedno z pierwszych brzmień na świecie, ktore można by nazwać dubstepowym, a piosenka pochodzi z 96 roku. Polecam z całego serca całą twórczość.
@malifewasnever: Będę miał na uwadze.Te piejo kury piejo,eeee ja bym się tam dubstepu nie doszukiwał jakoś za bardzo:) Jednakże ten rytm mnie od razu się skojarzył z czymś takim jak "Mory Kante Yeke Yeke".Ale to tylko taka moja luźna rozkmina :P BTW Kit wie jak definiować cały ten dubstep.Te starsze wolne dubstepy z elementami reagge to w sumie było coś.A później to wyewoluowało do jakichś Skrilexów co dla mnie jest asłuchalne.Dobraa