Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy, zależy mi na możliwie dużym pakiecie danych z fajnym stosunkiem cena/jakość, który potrzebuję na wyjazd do miejsca, gdzie tylko sieć Orange ma przyzwoity zasięg.
Może być Orange może być jakiś operator wirtualny oparty na Orange.
Gdyby nie dało się inaczej mogą to być dwa doładowania po 7 dni.
Jaki starter/oferta byłaby najlepsza przy takich założeniach?
#orange #internet #nakarte #internetmobilny #zasieg #pakiet
  • 9
  • Odpowiedz
@michoopro: Ile GB trzeba? I na dłużej czy krócej? Skoro jest zasięg LTE orange to i powinien być z T-Mobile bo współdzielą nadajniki na podstawie NetWorks!.
  • Odpowiedz
  • 0
Miejscówka to Januszewo koło Środy Wlkp, mają tam duży nadajnik, ale nic nie wiem o T-Mobile.
Potrzebuje net tylko na 2 max 3 tygodnie, im więcej tym lepiej takie 100gb byłoby fajnie ale jak nie da rady to może być mniej. Pamiętam jakie gigantyczne pakiety niektórzy mieli w Orange nie wiem jak to robili ale takie coś by mnie ucieszyło( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@michoopro: z tego co widzę to masz tam nadajnik Orange i ma tam 4 częstotliwości LTE. T-Mobile z tego nadajnika też będzie łapał zasięg LTE. W T-Mobile teraz masz promocję. Za 30zł masz 130GB (dają 30GB za pakiet za 30zł i 100GB przez rok, pakiet się kumuluje ale musisz przedłużać pakiet za 30zł). https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rok-internetu
Tutaj masz patent na 200GB w Orange za 75zł. https://www.pepper.pl/promocje/pakiet-200gb-w-orange-na-2-lata-za-75-pln-498506
Ewentualnie.. Na alledrogo też możesz wynająć kartę
  • Odpowiedz
@Pietr: Wg. radiolinii (wykaz UKE) jest to główny nadajnik. To możesz tam nawet dobre prędkości osiągać. Ale bez testów się nie dowiesz ile realnie wyniesie prędkość internetu (najlepiej jak byś miał urządzenie zo będzie agregować wszystkie 4 pasma LTE).

ps.
Te karty T-Mobile z allegro są firmowe. To też masz trochę większy priorytet na nadajniku względem zwykłego śmiertelnika. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pietr testy robiłem na Galaxy s20 plus na Orange pękło nawet 100 Mbit, ale to był firmowy numer brata. A teraz potrzebuje jakiś fajny pakiet jednorazowo sprezentować ciotce na testy, dlatego pytam może ktoś ogarnia promki w T-Mobile Orange lub na wirtualnych tych dwoch operatorów
  • Odpowiedz
@michoopro: No to to coo podlinkowałem ze strony T-Mobile będzie chyba najlepsze. Nowy starter + do tego wykup pakietu L za 30zł + aktywacja tych 100GB. To masz 130GB za 30zł na miesiąc.
  • Odpowiedz