Wpis z mikrobloga

Poszukiwań "majonezu nie walącego octem" idą pełną parą. Test zrobię jutro lub pojutrze bo organizacyjnie nie jest łatwo przyjąć taką ilości tłuszczu.

Kielecki(tfuu...) i winiary są w zestawieniu tylko jako punkt odniesienia

#bojkot #majonez #nestle #winiary #rosja #ukraina #glupiewykopowezabawy
Pobierz na100pomyslow1wypali - Poszukiwań "majonezu nie walącego octem" idą pełną parą. Test ...
źródło: comment_1647703591eSaKsNoQpJRKsKH9n8TMhw.jpg
  • 194
@krave: jeśli chodzi o biedronkowy madero to trzeba zwrócić uwagę na producenta, bo słoikowe robi jakaś litewska xD firma i jakaś nieznana zbytnio polska, ale w butelce plastikowej robi develey i ten imho jest baaardzo spoko.
@surlin: Stary on szuka majonezu bez octu

@mpetrumnigrum: Równie dobrze możesz szukać kompotu bez wody lub chleba bez mąki. Majonez składa się m.in. z octu właśnie. Mało tego, niemal każdy oprócz octu ma w składzie musztardę która także ocet zawiera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ocetix jako chyba jedyny zawiera de facto mieszanką - ocet biały winny-jako ocet + z musztardy ocet spirytusowy.
Wszystkie inne zawierają po
@johann89 No właśnie wzięłam ten litewski. Jak w studenckim życiu hajsu brakowalo to biedronkowe splendido było podobne do winiarskiego, ale już nie ma :<
Ocetix jako chyba jedyny zawiera de facto mieszanką - ocet biały winny-jako ocet + z musztardy ocet spirytusowy.

Wszystkie inne zawierają po prostu spirytusowy i w musztardzie i jako składnik.


@surlin: Przestań bo mi psujesz teraz smak. A ja sobie żyłem w nieświadomości aż do tej pory.
WINIARY górą( ͡° ͜ʖ ͡°)
@surlin: gość szuka majonezu który nie wali octem a ty wysyłasz majonez firmy Ocetix xD

@rybsonk:

@surlin: Kielecki jechany za ocet w smaku a ty wstawiasz pomorski gdzie banderola to OCETIX :P

@MArcinnn96:

@surlin: przecież on chce majonez, który nie smakuje jak ocet, a tu nawet w nazwie producenta jest

@blinxdxb:

j.w. Każdy majonez ma w swoim składzie ocet (dlatego, że jest majonezem) PLUS dochodzi ocet