Wpis z mikrobloga

Witam
Nawiązując do wojny na Ukrainie #diorama - zdobyty przez wojska ukraińskie T-62 w skali 1:72
do oceny
p.s.
dioramę zacząłem jakiś rok temu i tak leżała niedokończona, ostatnie wydarzenia na świecie zmotywowały mnie aby dokończyć projekt, dodając akcent z obecnej wojny
Pierwotnie diorama miała być z wojny w Afganistanie....stąd kolor wody i wygląd kolor piasku....nie pasujący do Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)..ale flaga jest :)

#wypocinytrzeciego
#modelarstwo
#diy
#handmade
#ciekawostki
#wojna
#ukraina
#czolgi
33trzeci - Witam
Nawiązując do wojny na Ukrainie #diorama - zdobyty przez wojska ukr...

źródło: comment_1647705901tfdHIH1BnTVoj7Ql0iCY04.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
do oceny


@33trzeci: z mojej perspektywy jako oglądacza - bardzo mały teren, wygląda to trochę jakby czołg był wciśnięty na siłę. fajne są dioramy w których trochę więcej powierzchni jest pokazane, żeby jakiś kontekst sobie zbudować.
ale zdaję sobie sprawę że każdy centymetr terenu to kupa roboty, więc nie krytykuję.
  • Odpowiedz
@33trzeci: Bardzo ładny. Jeszcze można spróbować użyć tej techniki z watą symulującą wystrzał. Coś czuję, że bardzo pasowałoby to pod kolorystykę, ale mogłoby zaburzyć ogólną skalę do terenu.
  • Odpowiedz
@Sarmataa: dobra uwaga..myślałem o tym..ale ze względu na brak podświetlenia zrezygnowałem..bo efektu by nie było.
następną zrobię z wybuchem podświetlonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz