Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurła, teoretycznie mam na koncie 650 ziko do wydania na samą żywność do 10 kwietnia i teoretycznie jest ez sytuacja bo to wychodzi te lekko ponad 30 ziko na dzień ale i tak czuję niepokój, że coś się #!$%@? i będę żarł gruz do 10 xd

Takie minimum które muszę mieć by czuć się w miarę spokojnie to jest 2k zapasu ale odiebalem w tym miesiącu bo zapomniałem, że wypada mi spłata raty za oc i w jednymi miesiącu kupiłem rower, buty do roboty, buty do chodzenia na lato i pełno innych pierdów i jest lipa bo się czuje jak robak żyjący od wypłaty do wypłaty xd

#pieniadze #zalesie
Pobierz Anty_Chryst - Kurła, teoretycznie mam na koncie 650 ziko do wydania na samą żywność d...
źródło: comment_1647711696E7H3pXwlOzzp0eUS3Zdw5r.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryalkus: zawsze jest opcja sprzedania czy to telefonu czy roweru ale i tak lipne uczucie żyć tak z wyliczoną każdą złotówką xd że ludzie tak żyją na co dzień ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jednorybek: właśnie zawsze miałem ten zapas ale jakoś zachciało mi się posiadać samochód i potem poszło wszystko z dymem xd

Teraz z wypłaty odłożę tysiąc, w następnym miesiącu kolejny tysiąc i przynajmniej będę miał spokój ducha
@darek-jg: niby tak ale zawsze wolę być na bieżąco. Jakoś tak mam, że nie lubię się spóźniać z opłatami. Co prawda ratę 600 ziko za oc mam do zapłaty do 4 kwietnia i teoretycznie