Wpis z mikrobloga

@lukarr0w: mam od pół roku, 2016 rocznik - generalnie części droższe (wcześniej miałem Peugeota). Nie jest to premium, dopiero te nowe nim zalatują. Ale ogólnie bardzo przemyślany samochód pod względem ergonomii i intuicyjności.

Jako kombi bym powiedział że ma stosunkowo niewielki bagażnik (chodzi o linię foteli - jest dość nisko). Adaptacyjny tempomat, genialnie rozwiązany, średnio działający asystent pasa (muszą być dobrze linie narysowane), dość nieźle działają dynamiczne światła drogowe.

Ja mam
@lukarr0w: Uważałbym z 5 cylindrowymi 2-litrowymi dieslami. Zdarzały się pęknięcia tulei cylindrowych, używane silniki kosztują sporo co świadczy o ich awaryjności.
@lukarr0w: prawda jest taka, że tej numeryki raczej nie będziesz używać, może stacje w radiu zmienisz. I tyle. Ogólnie inforozrywka w tych modelach ogranicza się do dobrego połączenia z bluetooth ze smartfonem.

A na podobanie wnętrza, cóż, dla mnie te po 2018 mają brzydsze.

Nie jest to fura o dobrej relacji ceny do jakości, ale ci ci już to kupują o tym wiedzą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lothar1410:

Nie jest to fura o dobrej relacji ceny do jakości, ale ci ci już to kupują o tym wiedzą.


Czyli sądzisz, że samochód powinien mniej kosztować patrząc na konkurencję? Czemu tak sądzisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem zdecydowany na benzyniaka, obecnie dużo problemów mam z samochodem dieslowym a i tak robię codziennie trasę max 10km. Jaki silnik możecie polecić?