Wpis z mikrobloga

@Kociopelek: Jest i ona - ta, która uważa, że żeby krytykować należy samemu być mistrzem danej dziedziny ( ͡ ͜ʖ ͡) mój komentarz miał uderzać bardziej w to antyaborcyjne babsko w nadziei, że jakimś cudem to zobaczy i zrobi jej się chociaż troszkę przykro, że ktoś pocisnął po tym jaka jest tłusta
@pablooooo: jest i on. Wykopek pozbawiony logiki, obracający kota ogonem i tłumaczący swoje wypociny, że może kaja godek wejdzie na wyk0p, zobaczy komentarz i będzie jej psykro. Chlip chlip.

Narysuj jak czujesz, wyślij godkowej, może ją zaboli. Biadoleniem nad poczuciem sztuki innych nic tu nie zmieni.

Btw - gdzie napisałam, że "żeby krytykować trzeba być mistrzem danej dziedziny"? Wysuwasz dość pochopne wnioski.
@Kociopelek: Cały twój poprzedni komentarz jest w narracji - „krytykujesz? Pokaz, że potrafisz lepiej żeby krytykować”. Durne babsko () ty chyba jesteś tłusta jak Kaja Płodek albo jesteś psychofanką osoby rysującej, że doszukujesz się na siłę z mojej strony krytyki wobec tejże, mimo że jedyne co chciałem osiągnąć to wytknąć bohaterce rysunku obrzydliwą nadwagę. Nie lubię tego pisać, ale wracaj do garów durna babo.
@Kociopelek: Wrzucasz posty otagowane Eurowizja, oglądasz hotele paradise, tvnowskie programy typu top model i kuchenne rewolucje, a do tego spędzasz sylwestra z wykopem XD jedynym przegrywem tutaj jesteś ty, do tego trochę zalatujesz patologią w dodatku niezbyt majętną, chociaż przypuszczam ze to wynika z niskiego kieszonkowego