Wpis z mikrobloga

Jedno z rzadkich ostatnio rozczarowań w kinematografii.
Tym bardziej, ze ogolny hype przewaznie okazuje sie niewspolmierny wobec faktycznej wartości artystycznej filmu. (To zdanie jest chyba niepoprawne)

Tu wszystko gra mimo umownych niedociągnięć.
Takie filmy coraz rzadziej trafiają do ogólnej świadomości.
Polecam każdemu kto nie widział, a teskni na kinematografią lat 90.
#film #filmy #filmnawieczor #ogladajzwykopem
Wszelkie komentarze za a nawet przeciw mile widziane.

8/10
erebeuzet - Jedno z rzadkich ostatnio rozczarowań w kinematografii. 
Tym bardziej, ze...

źródło: comment_1647759167W9oYSunWMu5PsVS9aiB1Bs.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@liczy_no_ze_niby_nie: ale przecież o to w tym filmie chodzi, że rozpacz matki jest tak duża, że doprowadza ją do takich czynów, to nie ma wyjaśnić kto ją zabił tylko pokazać co czuje osoba po utracie członka rodziny i do czego jest sie w stanie posunąć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PlesniakPospolity: zawsze się zastanawiam jak widzę takie komentarze, jak to jest że z perspektywy Polaka można twiedzic, że taka propaganda jest w jakiś sposób szkodliwa lub niepotrzebna. Nie wyrokuje czy rasizm w stanach jest realny czy tylko wykorzystywany jako karta pułapka przez czarnoskórych, ale jak można to stwierdzić po tym jak widzi się to zza szklanego ekranu?
  • Odpowiedz
  • 2
@erebeuzet #!$%@? wie czy ci się podobało czy nie xD. Najpierw piszesz o rozczarowaniu (mając chyba na myśli pozytywne zaskoczenie) a potem że film dobry.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Djodak: Dla mnie miał zadowalające. Według mnie to film o przebaczeniu. Zauważ że każdy z bohaterów miał jakiś powód do zemsty ale na końcu zdali sobie sprawę, że to nie rozwiąże ich problemu a tylko nakręci dalszą spirale przemocy. Czasami w życiu trzeba odpuścić i iść dalej bo czasu się nie zmieni. Tak ja zrozumiałem przekaz tego filmu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olo_bednar: niby tak ale ten młody policjant się napalil i poleciał w świat skopać dupę typowi na podstawie pomówień. Więc jego zmiana polegała na tym że nie był już rasistą.
No i tak jak mówisz przesłanie jest takie jak wspomniałeś. Tylko ciemniak spojrzy na to że zbrodnia została nierozwiązana
  • Odpowiedz
zawsze się zastanawiam jak widzę takie komentarze, jak to jest że z perspektywy Polaka można twiedzic, że taka propaganda jest w jakiś sposób szkodliwa lub niepotrzebna


@adk08: Propaganda z definicji jest zła. Nie musisz lecieć na ISS by wiedzieć, że Ziemia jest okrągła, od tego są książki, artykuły, badania itd. Ostatnie lata to jest wręcz wyrzygiwanie się na białych w stopniu skrajnie niebezpiecznym, wszystko przy aprobacie mediów, Hollywood i big tech.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erebeuzet: imho dość średni i płytki film skrojony tak, aby przeciętny amerykański odbiorca mógł poczuć się jak intelektualista
  • Odpowiedz