Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#kingdomcomedeliverance #xbox #xboxseriesx #pcmasterrace

Grał ktoś w kcd zarówno na kompie jak na Xboxie? Jak na padzie Xboxa robić ten super kontratak/ripostę. Instrukcja w grze mówi, że to tylko kwestia dobrego timingu, że sam przycisk LB wystarczy w dobrym momencie nacisnąć. No ale do tej pory ani razu mi to nie wyszło. Obrona na poziomie około 13, miecz koło 9. Idealne bloki wchodzą już bez większych problemów no ale tego kontraktu, który jest bardzo OP ani razu nie zrobiłem. Ćwiczę z Bernardem i w sumie to ciągle wpierdziel dostaję tylko 2 razy chyba tylko wygrałem na kilkadziesiąt pojedynków (w dodatku spamujac ciosami jak go w róg zapędziłem). Taguję #pcmasterrace bo pamiętam, że na kompie jakoś łatwiej mi to szło plus bez problemów robiłem ten super kontratak/ripostę. Kwestia tego, że Bernard na razie ma dużo lepsze statystyki (ja mam 12 siły i walczę długim mieczem)? Za niski poziom w broni mam? Jak grałem na kompie już mocno rozwinięta postacią to mogłem nawet kilku ciężko opancerzonych Kumanów pokonać właśnie z tą ripostą i mocną buławą, a teraz nic nie wchodzi. Po prostu więcej ćwiczyć i rozwijać bronie i samo przyjdzie?
  • 4
  • Odpowiedz
@FircykPiecyk statystyki chyba w ogóle nie mają znaczenia w tym wypadku, tylko timing. Musisz naprawdę perfekcyjnie trafić, ja też miałem problem na początku, poszedłem potrenować bo nie byłem pewien w którym momencie dokładnie naciskać. Jak załapałem to w dużej mierze zaczęło mi wychodzić, choć i tak często się nie udawało :D Musisz trafić niemalże perfekcyjnie jak pojawi się zielona tarcza z białą obwódką, dosłownie ułamek sekundy jak tylko się pojawi. Najlepiej patrzeć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krucjan: mi się wydaje, że trafiam dobrze, nie wiem czy to jakiś delay pada bezprzewodowego i dlatego mam #!$%@? timing. Na kompie od pewnego momentu walka z Bernardem to była fraszka i fajne w miarę szybkie expienie skilla a tu ciężkie baty zbieram
  • Odpowiedz
@FircykPiecyk mi też się wydawało, że trafiam dobrze, ale okienko jest bardzo małe, jeśli się spóźnisz, to zamiast mistrzowskiego ciosu wykonasz perfekcyjny blok. Z 20 min pocwiczylem sam mistrzowski cios i jak załapałem to zaczęło wychodzić dużo systematycznej. Nie wiem jak jest na kompie.
  • Odpowiedz