Wpis z mikrobloga

coś jak Hamas kryjący się w szkołach


@Mirzani: to jest standardowy element taktyki wojennej na całym globie, dobrze jest ukrywać wojsko w takich miejscach bo nawet jak wróg zaatakuje to jest pijarowo na przegranej pozycji bo uderzył w obiekty cywilne
  • Odpowiedz
@WhyCry: to ja mam zajebisty pomysl, niech ktoś szopnie ze w jednej z wojskowych dziur gdzie nic nie ma jest whooj artylerii, niech sobie tam wystrzelają się xD
  • Odpowiedz
a kto to sprawdza?


@NaczelnyWoody: Ci którzy mówią coś o "ludobójstwie" poprzez "ostrzał obiektów cywilnych" powinni sprawdzać. Inaczej należy ich sklasyfikować jak zwykłych stronniczych propagandzistów, którzy pod tym względem nie różnią się od kacapów.
  • Odpowiedz
@TheSilentEnigma: w czasach każdej wojny przekaz medialny nastawiony jest na propagandę, takie są realia konfliktów zbrojnych, obie strony oskarżają się o wszystko jak w memie ze Spider Manem, rzetelne informacje pojawią się dopiero 10 lat po wojnie jak historycy zaczną zbierać rzetelne informacje i nikt nie będzie im w tym utrudniał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Dobrze, ja wszystko rozumiem - są ludzie którym za powielanie propagandy się płaci, realizują cele swoich mocodawców powielając to co zostało im nakazane.

My, tutaj w Polsce nie jesteśmy stroną tej wojny. W naszym interesie jest rzeźwy ogląd rzeczywistości. Nie rozumiem jaka jest motywacja części niezależnych mediów, nie mówiąc już o licznych zwykłych wykopkach, którzy świadomie kastrują zawartość własnego umysłu z informacji mogących naruszyć przyjęty a priori czarno - biały
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Tak wiele mówiło się w Polsce o "stronniczości" TVP, szczególnie tutaj na wykopie. Wniosek z tego co się teraz dzieje jest taki, że masy ludzkie nie chcą i nigdy nie chciały obiektywnych informacji, a wykopkom przeszkadzało głównie to, że TVP przyjmuje stronę przeciwną (wobec ich poglądów), a nie stronę w ogóle.

Cóż, z wora wyszła hipokryzja.
  • Odpowiedz
@TheSilentEnigma: motywacja jest taka, że my jako szeroko rozumiany zachód wspieramy od czasów Majdanu geopolityczne przeorientowanie się Ukrainy z państwa prorosyjskiego w państwo prozachodnie, tak samo jak wspieraliśmy prozachodnie protesty na Białorusi
  • Odpowiedz