Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: taka tam luźna myśl:

A gdyby Bóg jednak istniał i w tym momencie wystawiał na próbę Franciszka który jest teraz chyba totalnym zaprzeczeniem tego co powinien sobą reprezentować?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 659
@Kozajsza: nie masz na to dowodów więc nie możesz mówić o tym jakby to był fakt

@Rvxdbnu: zawsze mnie #!$%@? ten upośledzony argument xD to Ty masz udowodnić, że Bóg istnieje skoro stawiasz taką tezę.
  • Odpowiedz
to Ty masz udowodnić, że Bóg istnieje skoro stawiasz taką tezę


@Thomasx17: miliardy wiernych wierzących w niego ludzi na świecie to chyba wystarczający dowód.
  • Odpowiedz
@huudyy: czy dzieciaki wierzą, że pokemony istnieją? W to co oglądasz w Faktach TVN też wierzysz, że to prawda i staje się to faktem dla ciebie
  • Odpowiedz
@ethics: Miliony ludzi w wielu kulturach wierzące w to, że pioruny to Bóg rzucający prądem z nieba to chyba wystarczający dowód na to, że ludzie od początków istnienia masowo tłumaczą sobie niewyjaśnione zjawiska w sposób nadprzyrodzony?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
to Ty masz udowodnić, że Bóg istnieje skoro stawiasz taką tezę


@Thomasx17: miliardy wiernych wierzących w niego ludzi na świecie to chyba wystarczający dowód.

@ethics: typowe argumentum ad populum "tłum ludzi mówi, że sranie sobie do ryja jest dobre, więc musi tak być".
  • Odpowiedz
@rzrbld: hurr durr gimboateista ztrigerowy. Powiedz to za miesiąc jak z matką będziesz do kościoła z jajkami latał i #!$%@?ł białą kiełbasę
  • Odpowiedz
@ethics: Nie jestem "ztrigerowy" xD Ja nie będę w kościele, nie będę w rodzinnej miejscowości więc nie z matką, a święcenie pokarmu ma rodowód pogański, więc to że chrześcijaństwo wchłonęło pierwotne wierzenia ludzi w Europie środkowej tylko potwierdza moją pierwszą wypowiedź ¯\_(ツ)_/¯ Ubranie tradycyjnych wierzeń w Jezuska i krzyż nie sprawia, że Bóg i religia to magia, to tylko zwykła, ludzka kultura.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@Rvxdbnu: podstawowym argumentem każdego katola jest odwracanie kota ogonem i właśnie teraz to robisz. Nie potraficie udowodnić, że istnieje, więc zrzucacie na niewierzących obowiązek udowodnienia braku jego istnienia. Wy (chrześcijanie) wysnuliście tezę, że Bóg istnieje, więc to wy musicie to udowodnić. Jeśli jesteście tego tacy pewni i jest to wręcz oczywiste to dlaczego nikt nie potrafi przedstawić żadnego dowodu, który na zawsze zakończyłby dyskusję? Przecież wszyscy byśmy na tym skorzystali.
  • Odpowiedz