Wpis z mikrobloga

8 marca wrzuciłem na mirko wpis o tym, że uchodźcy z Ukrainy zachowywali się jak bydło w samolocie. Oczywiście wiadomo, że to ze mną jest problem, bo nie można wyrazić negatywnej opinii na temat uchodźców z Ukrainy.

Z perspektyw czasu pomyślałem, że może faktycznie jestem zbyt surowy Do wczoraj.
Do rzeczy.
W związku z wieloma podróżami służbowymi, wczoraj zatrzymałem się w Warszawie w jednym z nielicznych hoteli, który nie był przesadnie drogi a pasował mi lokalizacyjnie. Okazało się, że właściciel postanowił na 2 piętrze zrobić im bazę noclegową. Piękny i szlachetny gest.
Uwierzcie mi. Ja czegoś takiego nie widziałem nawet śpiąc w zajazdach przy drogach krajowych, gdzie przyjeżdża się bawić wiejska młodzież. Krzyki, kłótnie, awantury. Trzaskanie drzwiami i bieganie w późnych godzinach nocnych. Okropieństwo. Zasypiasz a nagle nie budzisz się przez jakiś hałas, tylko darcie mordy jak u ostatniej patologii. Serce kołacze, ze snem możesz się pożegnać na następne półtorej godziny zanim się na tyle wyciszysz. Przysypiam kolejny raz. Nagle słyszę na schodach jak biegnie kilka osób w ciężkich butach. Przez chwilę pomyślałem, że ktoś po policję zadzwonił i wjeżdża grupa szturmowa, bo u góry coś się wydarzyło, stąd te wrzaski a teraz taki tupot. Nie. Kolejny raz się myliłem.

Na moim piętrze (1) zajęte były tylko dwa pokoje. Mój i jeszcze jeden - też Polak. Facet zadzwonił po właściciela, gość przyjechał i słyszę jak gadają na klatce, że facet przesadza i wyolbrzymia, po czym otworzyłem swoje drzwi i mówię, że się nie da niestety tutaj przebywać a ja pod drzwi położyłem koc, żeby było nieco ciszej. Właściciel stwierdził, że nic nie poradzi i poszedł. Zajebiście.

Szczegóły dzisiejszego śniadania przemilczę, bo zaraz ktoś uargumentuje, że się bali o to, że jedzenia zabraknie, stąd nakładanie trzech talerzy żarcia i nalewanie soków, kawy i herbaty jednocześnie. Sorry ale dla mnie to jest nieporozumienie. Szanujmy innych ale szanujmy też siebie.

#oswiadczenie #uchodzcy #ukraina #wojna
  • 70
@FELIX90: ojojoj, no żebyś się nie zesrał. Typowe buractwo "płacę to wymagam". Niczym nie różnisz się od januszy rzucających się na leżaki w hotelu i robiacych awantury "bo ja zapłaciłem" i "bo im sie należy".
@krisip: ale nazywasz mnie burakiem, bo oczekiwałem, że uda mi się spać w miejscu gdzie się śpi? Gdzie ja zrobiłem awanturę? Na co ja się rzucam? Czy jesteś pewien, że dobrze rozumiesz słowo pisane? Przecież ja nawet nie zgłaszałem tego personelowi, bo stwierdziłem, że może sami się jakoś uspokoją. Wyręczył mnie w tym inny gość, co utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że to nie jest kwestia przewrażliwienia. Jak masz pisać w
@dobrowolskii: masz mnie. Historia została zmyślona na potrzeby wątpliwej jakości rozrywki intelektualnej ameb wietrzących wszędzie ruski spisek. A przecież wiadomo, że ludzie uciekający nie z własnej woli do innego kraju będą w stu procentach ok a nawet gdyby to nie można im niczego zarzucić. Rozumiem, że uciekając przed wojną można zostawić najważniejsze rzeczy materialne za sobą, ale zachowanie, kulturę i godność zawsze się ma przy sobie. Polacy za granicą też są
@FELIX90: wybacz typie ale to ty zaczynasz od obrazania i zanizasz poziom dyskusji do poziomu gazety lezacej na podlodze. Nie potrafisz nawet uargumentować po co piszesz takiego posta poza tym, że żeby się poskarżyć jakaż to niewygoda cię spotkała. Ojojoj bidulek. Weż się w garść a nie jęcz, nie jesteś pępkiem świata i to, że zdarza się niedogodność mogłeś napisać do recpecji hotelu a nie smarować tutaj po ukraincach co w
@FELIX90: Oczywiście. Już to kiedyś tutaj pisałem, osobiście nic do nich nie mam, zwłaszcza, że jest wojna a sytuacje uchodźcze zwykle generują burdel i różne incydenty, ale chyba dla ludzi, którzy mieli do czynienia z Ukrainą czy jej mieszkańcami wcześniej wysrywy o tym, jak to jesteśmy niemal identyczni (xD) i jak to w ogóle są ludzie o europejskich ambicjach i mentalności (xDD) są chyba podobnie absurdalne, co dla mnie. Stosunek wielu
@FELIX90: Śmiechłem, piszesz jak wykopek który pierwszy raz w życiu wyszedł do ludzi xD nie polecam ci zapuszczania się dalej niż poza wąchock, bo na zachodzie w hotelach można jeszcze gorsze kwiatki spotkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wybacz typie ale to ty zaczynasz od obrazania

@krisip: yyyy... gdzie?

Nie potrafisz nawet uargumentować po co piszesz takiego posta poza tym, że żeby się poskarżyć jakaż to niewygoda cię spotkała

@krisip: sam sobie właśnie odpowiedziałeś. Właśnie po to między innymi. Coś się tak posrał? Najpierw dowody, teraz rozprawkę mam pisać dlaczego zrobiłem wpis na parę linijek... Dziwny jesteś.

niedogodność mogłeś napisać do recpecji hotelu a nie smarować tutaj po