Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, kupiłem ps5, udało się ale jakoś nie jest fest zadowolony, moje życie i tak jest #!$%@? to sobie #!$%@? teraz jeszcze bardziej jeszcze większym nolifieniem przed ps5, niby spoko miec ale #!$%@?, jeszcze ta cena 3200zł z dwoma grami, oczywiscie konsola z napędem, chce miec ale szkoda mi takiej kasy, eh, nawet przy takim czymś muszę mieć rozterki zamiast się cieszyć że po prostu mogę kupić
#ps5 #gry #wygryw #przegryw #rozterki
  • 18
@karix98: nie słuchaj o jakimś gejpasie czy innych bzdurach. Stricte na PS5 nie ma jeszcze za dużo ekskluzywnych gier, ale z PS4 jest jeszcze z kilkadziesiąt. We wszystko inne możesz na kompie pograć.

I nie miej żadnych rozterek, dobry wybór. Jak Ci coś nie siądzie to najwyżej odsprzedasz z minimalną stratą o ile w ogóle. Ja tak ze Switchem zrobiłem bo miałem fazę na przejście Zeldy i kilku innych gier. Jak
@karix98: Za 3.2k miałbyś 2t pszenicy. Wiesz ile z tego można mąki ukręcić? Mogłeś też kupić sobie 915 bloczków betonowych, a tak to masz jakąś zabawkę do drogich gier i od której zaraz będziesz odsyłać pada na gwarancje. ¯\_(ツ)_/¯