Wpis z mikrobloga

@kryptonim_putas: #!$%@? z tymi Węgrami, tylko dlatego że wzajemnie się wspierają z naszym #!$%@? rządem tworzą potężne ruchy rozsadzajace UE od środka. Gdyby był tylko jeden to Unia już dawno ten drugi by ukróciła. Ja wiem że dla was Orban jest cacy kolega, ale szkodników w Unii mamy głównie trzech: 1. Niemcy 2. Węgry 3. Polska
O Panie, myślę, że jakby wybuchła 3 wojna światowa to za x lat w podręcznikach id historii te zdjęcie byłoby jako geneza wybuchu wojny


@EloBreko: bez przesady. Póki trwa pokój współpraca gospodarcza to jest normalna rzecz. Oczywiście NS to skandal, ale z Rosją współpracowano na wielu płaszczyznach i nie tylko Niemcy wyciągali z tego korzyści (Polska też, np. sadownictwo). Nie róbmy z Niemców głównych dozbrajaczy Putina, bo to Rosja sama utrzymuje
@xiv7:
Jak to nie XDDDDD
Przeciez siła Putina bierze się TYLKO z Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaatakował, bo miał kase od nich i myślał, że na tyle ich zwiazał, że będą stali po jego stronie.
Nawet wysokie ceny gazu przed wojną miały taki cel, aby:
- dodać im jeszcze kasy,
- pokazac Europie, że NS2 trzeba oddać, by ceny spadły.
#!$%@? ludzie, Niemcy i Ruskie są
@kryptonim_putas:

Po prostu przez usta ci nie przechodzi, że zrobiliśmy coś po stokroć lepiej niż niemcy


Czyli co? Bo oni zmienią niedługo energetyke na taką co będzie głównie oparta na źródłach odnawialnych, ich głupotą było zbyt wczesne wygaszanie elektrowni atomowych przez ruch antyatomowy w kraju i tyle. Surowce od Rosji kupował każdy.

A jacyż to oligarchowie działają na terenie Polski? Znasz jakieś przykłady?


Co chwile o jakimś jest artykuł:
https://businessinsider.com.pl/finanse/tak-rosyjski-oligarcha-zarabia-w-polsce-znana-firma-i-hotel/cw2rx76

Po
Póki co to Ukraina się #!$%@? z Ruskimi, a reszta świata na siłę chce dołączyć... 3 wojna jest jak najbardziej możliwa, ale jeszcze jej nie ma.
chyba o Węgrach nie słyszałeś.


@I_am_the_liquor: Widzę, że masz problem z krytyczną oceną polityki UE pod przewodnictwem Niemiec. Więc może spróbujmy taką przypowieścią, która kompletnie nie ma nic wspólnego z polityką.

Masz sobie szkolnego łobuza, nazwijmy go Władek. Wszyscy wiedzą że to #!$%@? jakich mało ale klasowa sucz Wiktoria lubi dawać mu dupy. Z kolei szkolna śmietanka z Gerardem na czele płaci mu niemałą kasę za ochronę i za to żeby
Widzę, że masz problem z krytyczną oceną polityki UE pod przewodnictwem Niemiec


@Deence: Ja nie mam z tym problemu, oczywiście że robili biznes z Rosją kosztem innych. Mam problem z tym że robi się z nich kozła ofiarnego, wręcz kraj odpowiedzialny za atak na Ukraine kiedy to każdy czerpał korzyści na handlu z Rosją. Historyjki na chłopski rozum zostaw sobie dla fanów konfederacji.
@I_am_the_liquor: Chyba nie znasz znaczenia "kozioł ofiarny". Z Niemców właśnie nikt na świecie nie robi kozła ofiarnego. Niemcy będą głośno krzyczeć o tym kto jest putinowskim agentem w UE, bo sami mają najwiecej za uszami. To jak złodziej który najgłośniej krzyczy łapać złodzieja.
Ale rozumiem, że na Ciebie to działa. Nie dziwię się, skoro mam do czynienia z kimś dla kogo jakakolwiek ciekawsza forma retoryczna to chłopski rozum dla fanów konfederacji.
@I_am_the_liquor: Znowu masz problem z oceną wagi. Węgry które robią laskę i proputinowskie #!$%@? są tak samo istotne jak Niemcy sponsorujące Rosje. A jakiś wątek na wykopie jest tak samo istotny jak media w Europie i na świecie. Nikt poważny nie robi z Niemców winnych. Robią to ludzie na jakimś mało istotnym forum które cały świat ma w dupie.

Historyjki rodem z Korwina xD Ok, ok, czyli jednak są z Tobą