Wpis z mikrobloga

Udało mi się zrobić dobrą redukcję po intensywnych ćwiczeniach na siłowni. Łapa klata i widoczne żyły są. W sumie schudłem 16 kg. Przy 175. Waga 69. I wczoraj do roboty przychodzi dwoch mirasów. Obaj po 90 kg. Zakolaki ulane. I tekst, że jak ja wygladam, chłopczyk i takie spojrzenie pogardy, że wygladam jak szkapa.
Pytanie? Co kogo #!$%@? #!$%@? to obchodzi? Ze co drugi dzien trenuje na siłce biegam intensywnie. Mam mega dobra kondycję. A nie #!$%@? jak oni i palę fajki. W pewnym momencie poczułem się dziwnie. Bo przecież nikogo nie atakuje ani nic. A tu jakies dziwne komentarze. W dodatku twarz mega stała się atrakcyjna. Bo zarysowała sie linia żuchwy i kości policzkowe się pokazały. Więc na plus. I drugi stanął obok mnie i tak żeby się porównać, że on waży 90 kg przy 183.no ja #!$%@?. Z taką dumą.

#chad #blackpill #tinder #wzrost #przegryw #depresja #redpill
  • 24
@Tom8: dokładnie. Po prostu dobrze w ich mniemaniu wygladam. Powiedziałbym, że bardzo dobrze. Jeden typ w robocie to non stop mi mówi, ze budzi sie rano i wyobraża sobie ze jest mną. Oczywiście mowi ze chciałby schudnąć ale mu ciężko.
@Czikolachowski: no i tak dałeś się upokorzyć randomom xD Co innego wśród znajomych itp. gdzie wiadomo to żarty. Ja teraz sam jestem spasiony, ale werbalnie jestem w stanie zmiażdżyć każdego i nie omieszkam tego robić, żeby ustalić hierarchię. Niektórzy rozumieją tylko przemoc.