Wpis z mikrobloga

Uwielbiam ten alternatywny świat według foliarzy. Według ich przywódców szczepionki zmieniają ludzi w roboty i zaszczypani chcą mordować a niezaszczepieni chcą wspierać dyktatorów z jajami typu Łukaszenki i Kim Dżong Un. Ktoś mówi nie to co chcemy usłyszeć? Najwidoczniej nie jest już człowiekiem tylko zaprogramowanym biorobotem. Genialne w swej prostocie. Jesteś zaszczepiony przez co chcesz wojny a my chcemy zbawić świat i zniszczyć ten zgniły zachód!!!!
Putin powinien dostać nobla ocalił świat przed covidem. Jesteśmy przebudzeni a wy jesteście owcami bee bee bee 666.
Polecam przeczytać a następnie wyśmiać tych wszystkich wybudzonych z matrixa zaimplementowanego przez ludziów niejasnego pochodzenia i niejasnych intencji. Link nie daje się wrzucić w całości więc trzeba go złożyć samemu.
https://markcrispinmiller.
substack.com/
p/why-do-the-vaccinated-want-a-war-d
3e?s=r
#szury #foliarze #bekazszurow #ukraina #rosja #antymaseczkowcy #foliarstwo
  • 8
  • Odpowiedz
@cigam5: Ja tam widzę ciągle linki do tych samych stron geopolityka Fulford, żydzi Makow, duchowość Icke, USA Alex Jones, Polska wIsraelu24 filmy zagraniczne to typ lub typiara drąca mordę o depopulacji, owieczkach i przebudzeniu. Wałkowane te same fejki do porzygu i każdy święcie przekonany o swojej boskiej misji. Dobrze że realu nie znam aż tylu foliarzy tylko klasycznych zjebów z którymi stopniowo zrywałem słabe kontakty. Aż się włos na dupie jeży
  • Odpowiedz
@cigam5: Bo wielu z nich to frustraci a zlepek hipotez przedstawianych jako związek przyczynowo-skutkowy może doprowadzać ich radykalizacji. W najlepszym przypadku krzyczą swoje i wyrastają a najgorszym mocno angażują się w te małe grupki na FB.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: #!$%@? osoba z mojej rodziny przemyca mi takie przemyślenia w rozmowach. Ostatnio mi właśnie rzuciła tym tekstem o Noblu dla Putina. Jako kombo już traktuje, że w tej samej rozmowie jak powiedziałem, że się zwolniła koleżanka z Ukrainy z pracy to od ręki padł tekst,, że więcej dostanie za darmo to nie musi pracować. Chwilę wcześniej byłem w Biedronce i jakieś dwie sraki #!$%@? o Wołyniu i, że Ukraińców wszędzie
  • Odpowiedz
@MajorParowa: Ja tam co najwyżej widzę poparcie dla PIS bo sie lepiej powodzi, 500+ i takie tam ale jest szansa na zniechęcenie od PISu po tym jak odbierają pieniązki, kolegują się z orbanem, wprowadzają buble prawne i gloryfikuką ukraińców którzy już pokazują różki. Ogólnie ludzie chcą wierzyć kłamstwa i zakładać różowe okulary jełop czarnek kłamie że wojna zaraz się skończy i zaraz wrócą do siebie do gruzów zniszczonych przez oligarchów. Jeszcze
  • Odpowiedz