Wpis z mikrobloga

Rekkless moze i jest dobry indywidualnie i najlepszym ADC w historii Europy pod wzgledem skilla - ale jesli spojrzec na przydatnosc dla teamu, "jajec" w waznych momentach i jakiegos takiego polotu, gamechangera - nie jest nawet w top5...
#leagueoflegends
  • 22
@Boban1992: Ogladales ta serie? Tam moglby gumayusi/ruler/photic/hope byc i nic by to nie zmienilo skoro 113 3 gry ztrollowal + KC nagle zaczelo grac weak side bota, ktorego w trakcie splitu nigdy nie grali xD Jeszcze, ze w 3 grach na bocie nic sie nie dzialo to co mial zrobic ezraelem w siona w pierwszych grach i kai sa w 3 w malphite.
Tu indywidualnosci nic nie zmienia jak KC ma
@Boban1992: Głupoty bardzo gadasz, Rekkles to jedyny europejski adc, który był w stanie matchować topke z wschodu, nie ma bardziej przydatnego adc pod tym względem w europie, bo niby kogo chcesz dać? Podczas całej kariery praktycznie nigdy nie spadł poniżej top3, możliwe, że ostatni rok był jednym z słabszych, z tym, że upset czy hans byli w formie.
@Boban1992: zresztą, podaj mi jakiś zawodników z europy, którzy nie zawodzą w ważnych momentach [mam na myśli worldsy, msi] bo jedyne kto przychodzi na myśl to Jankos, Hyli (w mało ważnych meczach trolluje, na worldsach często forma bóg) caps i perkz zawodzili często
przychodzi na myśl to Jankos


@howtowisnia: Az dostałem flashbackow jak sie #!$%@?ł Olafem za pink warda w meczu na Vietnamczyków.

Nigdy tego nie zapomne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@howtowisnia: Ty chyba nie rozumiesz, o co mi chodzi.
Ok - jest dobry mechanicznie i w ogole. Ale on gra zbyt bezpiecznie. Pamietasz Lwx z czasow IG? Lub Uziego w RNG? chlopy nie bali sie wejsc w akcje all in - albo sie uda, albo koniec gry. U Rekklesa NIGDY nie bylo widac ryzyka (choc mogloby to zmienic gre). Niby skad dostal latke KDA playera...

Adc z Europy, ktorzy mieli wiekszy
@Boban1992: forgiven? Chłop który poza 1 turniejem nic nie robił na zagranicznej scenie? Powiesz mi że rekkles nie miał wpływu na worldsy 2020, 2019 czy 2018? Albo na msi gdzie często miał przewage nad uzim? No masz rację, nie ryzykował za często, Hans ryzykował, dlatego #!$%@? mecz misfits jak caps grał vayne, ale też ugrał na worldsqch coś dzięki temu, rekkles nie jest bogiem, ale nie uważam żeby był jakikolwiek adc
@Boban1992: Bo w ogóle w europie adc jakoś nie mają jaj. Porównując do lck to żaden nawet nie ma podejścia. Idealnym przykładem niech będzie teddy co ostatnio flankował jinx grając na GenG albo flash galeforce przez ściane w środek teamfightu z T1 XD Reklesiki by mid wave zbierali bo sorry guys enemies are invading my personal space so i dont want to risk
@howtowisnia: wlasnie o to chodzi - HS przegral, bo zaryzykowal. Caps z kolei grajac vayne mid - to tez bylo ryzyko, ktore sie oplacilo. Ale mial jaja to zrobic.

Pokaz mi choc jeden mecz, gdzie Rekkles poszedl all-in. Takie wiesz - #!$%@? tam, wyjdzie albo nie.
On gra zawsze tak obrzydliwie nudno i bezpiecznie ze mozna zasnac. Nigdy nie przewazyl jakiegos waznego meczu na korzysc FNC dzieki jakiemus wariackiemu zagraniu.

FNC
@Boban1992: a to ryzykowne zagrania to jest jakiś must be czy co, większość najlepszych graczy nie bawi się w żadne risky playsy, po co rekkles ma coinfilpować skoro jest lepszy overall? To fakt, że lecisz agro i albo wyjdzie albo nie sugeruje czy jesteś dobry? Faker nie wygrywał meczu dla drużynki przez to, że nie grał agro?
@howtowisnia: powiem to ostatni raz - jesli chcesz wygrac cos naprawde wielkiego (worldsy, MSI) tak, wtedy jest to "must be". (Wystarczy spojrzec na druzynki, ktore wygrywaly worldsy, czy G2 kiedy wygrywali MSI. oni wszyscy ryzykowali,i im sie to oplacilo.

Mozesz tez byc jak Rekkles - grac zachowawczo, grac stabilnie, zawsze w topce i w ogole - ale w ten sposob nigdy nie bedziesz najlepszy.
@Boban1992: No to nie wiem czy must be, bo większość graczy co wygrała worldsy nie robiła coinflipów 50/50, jedyna w sumie ryzykowniejsza gra ostatnich lat na worldsach to pewnie DK vs Suning, G2 fakt, potrafiło ryzykować ale ryzykowali głównie z pickami aniżeli grą jeżeli gadamy o 2019, ale no każdy ma swoją opinie, by far wolałbym stabilnego Rekklesa aniżeli chłopa, który albo mi wygra gierke albo przegra, zależy od dnia, zresztą
@Boban1992: No jak to nie wszedł all in? W którymś z ostatnich meczy z g2 wziął vayne i na samym końcu zrobił flash Q w 3 przeciwników ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Zawsze będą naszych diffować bo viper picknie luciana albo kaise i 1v1 zdivuje nasze safe #!$%@?. Upset to taki drugi rekless.
@blaszkia: o Upsecie nie bede sie wypowiadal bo go nie lubie od zawsze, a szczegopnie po ostatnim roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie Hans Sama ma dobra mentalnosc, podobna do azjatow, tylko no niestety iest od nich troche slabszy mechanicznie ¯\_(ツ)_/¯