Wpis z mikrobloga

@bihu: ależ to dobry sprzęt, system jest bardzo fajny i te funkcje anti-thief, czy też szyfrowanie sprzętu odciskiem palca (mac os) to super funkcje dla normalnych userów czy przedsiębiorców obawiających się o kradzież sprzętu. Tylko nie na wojnę #!$%@?, gdzie producent jest wrogiem. Generalnie fajnie ta funkcja działa. Nawet przy wyczerpanej baterii (zachowuje awaryjny poziom) i braku neta, próbuje rozpropagować sygnał o swojej lokacji, jeśli przechwycą to inne urządzenia apple, powiadomią
@Omicron: nie mówię, że nie, szczerze mówiąc ja się średnio na tym znam :) Zwracam tylko uwagę na to, dlaczego typowy Rosjanin, czy bogaty czy biedny, czy biedny student czy wojskowy, "musi" mieć ajfona, nawet nieistotne jakiego, co jest bardzo zabawne biorąc pod uwagę aktualną krucjatę przeciwko Zachodowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wfyokyga: ja #!$%@? dragonovy ze stara optyka. As vale bez. To sa serio ochotnicy co duzo grali w tarkova i coda xD te lunety mozna ladnie wyzerować a potem wsiasc na stara, zeskoczyc z niego i nie trafic nawet w #!$%@? balwana ze sniegu na 100m... Wiem, bo wiem. Wiecej nie napisze @@