Wpis z mikrobloga

Dzisiaj podpisałem umowę kompleksową na #prad i założenie licznika #enea
W BOK zaznaczyłem kobiecie, że chciałbym tą najbardziej podstawową taryfę, "taką jaką ma większość". Założyłem, że mnie zrozumiała. Dopiero po podpisaniu umowy zauważyłem, że ona podsunęła mi cennik z ofertą Energia+fachowiec gdzie jest dodatkowa opłata handlowa. Mówiąc krótko dałem się naiwnie podejść, mimo że jestem wyczulony na takie sytuacje, tutaj za bardzo zaufałem kobiecie.

Czy istnieje możliwość zmiany cennika na podstawową taryfę bez składania reklamacji/wypowiedzenia? Reklamację i tak mi pewnie odrzucą, bo przecież widziałem co podpisuję a co gorsza podpisałem to stacjonarnie. Wypowiedzenie też odpada bo zapłacę karę i jedno w drugie wyjdzie. Może przepisanie umowy na współwłaściciela mieszkania?

Swoją drogą, trochę w życiu umów podpisałem, a pierwszy raz poczułem się oszukany akurat w państwówce... teraz czuję się jak w tym memie z #nosacz u Jaworowicz
#umowy #uokik
Zentorno9911 - Dzisiaj podpisałem umowę kompleksową na #prad i założenie licznika #en...

źródło: comment_1648080568pClG7p5rM9WGx7bRgSnfvh.jpg

Pobierz
  • 4
Ludzie, podpisał w punkcie a nie zdalnie, brak mozliwosci wypowiedzenia. Jedynie zmiana na współwłaściciela pomoże, raczej bez kary powinno się obyć, ale #!$%@? wie enea