Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki,
Żona chciała wyczyścić zaciek na aucie i użyła takiej zwykłej gąbki od mycia naczyń.
Efekt jak na focie.

Czy to się da ręcznie spolerowac?
#samochody
#lakiernictwo
#polerowanie
#detailing
#zrobtosam
#diy
#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623aeb2e2291e1f02584ba6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej Mirki,
Żona chciała wyczyścić ...

źródło: comment_1648102511oIZwKN6dIHsLn6Z6UcEOpb.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
Ta zielona strona gąbek potrafi zrobić kuku. Sam sobie tak zniszczyłem kuchnię ze stali nierdzewnej, więc lakier to dla nich pestka.


@apee: Też kiedyś wyczyściłem tym swój pierwszy samochód. Potem nie myłem go bo brudny był ładniejszy. Całe szczęście że był to 20 letni gruz który i tak rdzewiał
  • Odpowiedz
Dla równowagi wczorajszy wpis MĘŻCZYZNY w gorących.


@ArmaturaGramatura: przecież też go wyśmiali, że debil

Równie dobrze można założyć wątek wyśmiewający sposób w jaki niektórzy mężczyźni próbują nastawić pranie (a przecież tacy wielcy programiści) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Krysztalowa: nie wiem w czym problem, w domu to ja wstawiam pranie, różowa zazwyczaj ustawia jeden stały program. Poza tym nie wiem jaki "brak informacji", jak wszystko jest na
  • Odpowiedz
Dlatego jeżdzę Passatem za 5 tysiecy. Wychodzi rdza w nadkolach, jest porysany nie wiem czy od krzaków przez które czasem jeżdzę czy ktoś mi na parkingu przerysował. Utrata wartości na ryscy to jakieś 50 groszy. Kupiłem za 5 sprzedam może za 2 tysiące. Za 5 lat użytkownia dobra cena.

A teraz weźmy auto z salonu, przecież każda ryska to utrata kilkuset/ kilkutysięcy złotych jakby chcieć to naprawić, potem jeszcze coś wyjdzie na
  • Odpowiedz
Dlatego jeżdzę Passatem za 5 tysiecy.


@Niebadzlosiem: dobrze też parkować dalej od innych pod marketami np tak żeby nie objeżdzali twojego auta (ogólnie nie na zakrętach. Najlepiej w najbardziej oddalonej od wejścia części parkingu.
  • Odpowiedz