Wpis z mikrobloga

Logika wykopu:
Tusk ściskający się z Putinem = nie agent
Platforma która uzależnia nas od surowców z Rosji = nie agenci
PIS i Lewica jako piąta kolumna Putina w Polsce = nie agenci
Konfederacja w której Braun przez lata kręci antysowieckie filmy dokumentalne = agenci

Aż mi się przypomniała grafika w której dla myśliwego wszystko jest dzikiem tylko nie sam dzik xd

#ukraina
#bekzalewactwa
#bekazpisu
#konfederacja #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: jako jedyny bronił was gdy szpitale zamiast ratować ludzi po zawale czekały na test doprowadzając do ich śmierci...
Wy zasługujecie na Spurek i Żuchowską nie ma co...
  • Odpowiedz
Inaczej praktycznie cała twoja aktywność na tym portalu nie sprowadzała by się z przeklejek ich reklamówek z ich social mediów.


@Kryspin013: Zobacz sobie jak to oddolnie wyszło z mojej strony. Po dowiedzeniu się, że neuropa ma swoją listę do wołania, powstał wpis pod jakimś znaleziskiem które zostało zakopane:
https://www.wykop.pl/wpis/59651735/byc-moze-zainteresuje-was-znalezisko-https-www-wyk/#comment-211668671
w życiu bym nie pomyślała, że tyle plusów to zdobędzie.

Zresztą nigdy nie widziałem, byś choć raz na tym portalu krytycznie podszedł
kleopatrixx - > Inaczej praktycznie cała twoja aktywność na tym portalu nie sprowadza...

źródło: comment_1648113261ERx9ZORe2gbKoirHE4BJOX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jako jedyny bronił was gdy szpitale zamiast ratować ludzi po zawale czekały na test doprowadzając do ich śmierci...

Wy zasługujecie na Spurek i Żuchowską nie ma co..


@przeor22: Jak można krytykować rząd za walkę z pandemią? Nieprawidłowe przetargi na respiratory, niewystarczająca pomoc dla przedsiębiorców, wprowadzanie przepisów bez podstawy prawnej...

Co robi Braun i reszta Konfy?
Opowiada o jakimś spisku NWO, na swoich mediach promuje szurów takich jak Hałat czy Socha, gada
  • Odpowiedz
@Villanova: prawa człowieka kryminalisty, który ma gdzieś prawo i przyjechał tu pasożytować chciałeś powiedzieć. Jak tacy z nich uchodźcy niech zgodnie z procedurą udają sie na przejście graniczne.
Co do poaprcia 3% na wojsko, to ma to miejsce dopiero teraz jak mleko sie rozlało, wcześniej bredzili co innego.
W kwestii atomu, akurat sie pozbyli jednej z osób, które mają o tym pojęcie- Pani Urszuli.
  • Odpowiedz
@prnppp: hmm bycie dzbanem, z zaszłości hitorycznych to to samo, co powielanie ruskiej narracji, o zgniłym zachodzie, niedziałającym NATO i upadającej UE, no na pewno xdd

Konfederacja 11 posłów może wszystko xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@prnppp: świetne podsumowanie tego co może konfederacja, wielkie "XD"( ͡° ͜ʖ ͡°)
Typki, nie mogą nawet samodzielnie zgłosić projektu ustawy, a ich politycy oraz akolici na wykopu cały czas głoszą, jak to Konfta trzęsie
  • Odpowiedz
@Brakus: braun nie doniósł, a powiedział, że to zrobi to jedno

a drugie to zdajesz sobie sprawę, że "agent" nie oznacza od razu jamesa bonda i zupełnie legalna działalność jak nawoływanie do wypięcia się na LEWACKĄ PLUGAWĄ NEOMARKSISTOWSKĄ UE I ZWROT KU KONSERWATYWNEJ ROSJI również jest antypolska i w demokratycznym państwie zupełnie legalna jako wyrażenie poglądów?
  • Odpowiedz
https://www.rp.pl/polityka/art931961-czarzasty-armia-czerwona-dala-polakom-wolnosc-od-niemcow ( ͡° ͜ʖ ͡°) SLD - 44 posłów nic nie może. Konfederacja 11 posłów może wszystko xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@prnppp: Może sie źle wyraziłem. Dla mnie nic nie znaczą, za te wszystkie odwalali i są dla mnie tak samo skreśleni jak konfederacja. A te zarówno 44 posłów jak i 11 posłów konfederacji ma czasami duże biorąc pod uwagę, że pisowi coraz trudniej jest zebrać większość.
  • Odpowiedz
@przeor22: Bo nie mają dowodów na agenturalność Brauna czy kogokolwiek z Konfy więc jedyne na co ich stać to fejki xD

I dam dobrą radę pewnej grupie która pisze do modków i wykorzystuje discorda do powiązań z nimi związanymi - niech się zajmą w końcu zbieraniem dowodów a nie szczuciem i pomawianiem

Bo jak ktoś się weźmie za ich discord i procedery jakie czynili nie tylko niezgodne z regulaminem portalu jak
  • Odpowiedz
@przeor22: Na szczęście jedyną rzeczą jaką mogli zarządzać politycy Konfederacji w całym ich życiu był palec w bucie. Jednak ich słowa jednoznacznie wskazują, że gdyby mieli jakąś władzę to całkowicie wyalienowaliby Polskę na arenie międzynarodowej i zablokowaliby jakiekolwiek wsparcie dla Ukrainy.
  • Odpowiedz