Wpis z mikrobloga

93 653 + 3 + 130 = 93 786

Wczorajszy rekonesans trasy ultramaratonu Wisły1200. Niby tylko 120km, ale trasa bardzo zróżnicowana. Przepiękne widoki z wału przeciwpowodziowego, nudne odcinki po betonowych płytach obok wału, świetne polne drogi w pobliżu rzeki, trochę szutrów przy niekończących się Jabłonnych sadach. A na koniec creme brulee... odcinek od Józefowa do Warszawy. Niby tylko 20km~, ale dał mi w kość. Myślę, że musiałem schodzić z roweru 30x~. Było fajnie, nie mogę się doczekać aż zobaczę jak wygląda reszta trasy

#rowerowyrownik #gravel #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 93 653 + 3 + 130 = 93 786

Wczorajszy rekonesans tr...
źródło: comment_1648121162d1wHLUxH1DsW7hPXVNLQWE.jpg
  • 13
odcinek od Józefowa do Warszawy.


@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: widzisz stolicę na horyzoncie i jedziesz, i jedziesz i jedziesz, a Warszawa się nie zbliża ;)

Było fajnie, nie mogę się doczekać aż zobaczę jak wygląda reszta trasy


jest jeszcze kilka innych ciekawych odcinków specjalnych, ale nie będę Ci zdradzał szczegółów xD
@Talarkowy: W miejscu tego zdjęcia to pewnie czy sucho, czy mokro to tak samo do kitu - albo błoto albo piach po osie. No nic, grubszy kapeć i trzeba będzie powalczyć...
@fonfi: Te moje foto, to gdzieś na wysokości Karczewa / Otwocka Wielkiego (tam zjeżdża się z wału na kilku kilometrowy odcinek specjalny w terenie zalewowym nad samą Wisłą). Generalnie - jakbyś chciał się przejechać i nie chciałbyś jechać sam - to dawaj znać ;)
Mój ślad z zeszłego roku wprowadzi jakieś 10 metrów od brzegu w wodzie. a ślad z przed 4 lat jest już dobre ~50metrów od brzegu.


@Talarkowy: w tym roku już części ścieżek od ujścia Świdra do południowego już nie ma, Wisła pozabierała, tworzą się nowe po krzakach. Ale na plus, ktoś przeleciał się z pilarką i powycinał w wiatrołomach fragmenty zalegające na ścieżkach zostawiając resztę, przynajmniej tyle, że nie trzeba przenosić