Wpis z mikrobloga

#eldenring #fromsoftware #gry
O chollera, właśnie skończyłem to arcydzieło, coś pięknego panie i panowie. Przegrane 88h, żadnego farmienia. Powiem tak, nie zgodzę się, że to najłatwiejsza gra od From Software, (nie pokonałbym Malenii bez używania prochów i to w dodatku z fartem) ale na pewno najpiękniejsza jeśli chodzi o całokształt. Zakończenie gry miałem dokładnie takie jakie chciałem więc satysfakcja przeogromna.
Marvolauke - #eldenring #fromsoftware #gry
O chollera, właśnie skończyłem to arcydzi...

źródło: comment_1648127703SdJBG6fBvqJATcnjWkpFHZ.jpg

Pobierz
  • 11
@yyynotentego: Ja też kilka questline ominąłem, właściwie to może zrobiłem ze 2 XD, przed chwilą ubiłem Malenie i to z kompletnym fartem, bez użycia prochów to byloby dla mnie niemożliwe przez ten jej chory atak, którego się nijak uniknąć nie da, ale satysfakcja ze zdobycia tej jej protezy i używania teraz tego jej ataku jest przeogromna :D
@yyynotentego: No właśnie, ten miecz wydaje się idealny na tego bossa. Ja przez całą grę biegałem z Uchigataną i tym takim zakrzywionym mieczem co miał podcinający atak i nie dało się nic zrobić. Ogólnie strategia na bossa jest dosyć prosta, bo wystarczy go przytłoczyć szybkimi krwawymi atakami, ale jak się odpali ten taniec mieczy to RIP. Nawet tarcza 100% resa na fizyczne tego nie zablokuje.
@Marvolauke: 90h i koniec? Wow. Ja już 130h mam nabite i dopiero rozpaliłem kociołek, no ale gram jak tylko sie da, w ciemno, ot tylko tyle co wykopki wrzucą czasami jakiegoś spoilera, gdzie np ju ż wiem jak wyglada ostani boss itp
@Xaget: ja w niecałe 80h splatynowalem grę, liżąc ściany i używając poradnika tylko po to żeby zdobyć jeden talizman którego mi brakowało, więc 90h to w sumie nic nadzwyczajnego na ukończenie ;)
90h i koniec? Wow


@Xaget: też mnie to dziwi, ja mam 150h i nawet całej mapy nie odkryłem jeszcze, a na żadnym bossie nie zatrzymałem się na dłużej, niż 5-6 prób, jedyne co mi przychodzi na myśl, to że te Mireczki pominęły sporo obszarów i tych pobocznych i tych ukrytych, a robili tylko main game