Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@menda_pospolita
@swat91 u mnie skup jest na tym samym osiedlu co kradna, ale po tym jak zobaczylem procedure policji przy skladaniu zawiadomienia to juz wiem ze to sa sprawy nierozwiazywalne...

@booolooo @misiek432 outstanding move ( )

@kogut_20 a oni to w ogole sprawdzaja?

@masterdick mega spokojne osiedle, a tu takie rzeczy :/

@philosophy ja juz jestem pewien, ze zmienie auto bo kwestia czasu jest kolejne wyciecie przy
  • Odpowiedz
Często jeżdżę do lasu pod hamak i zawsze jedyne czego się boje to że jakiemuś #!$%@? spodoba się katalizator,


@droid43210: przecież nikt ci w środku lasu nie ukradnie katalizatora xD to nie jest tak, ze losowy grzybiarz będzie przechodził i nagle "o auto stoi, ukradnę kata" tylko to są szajki które jeżdżą i szukają celu i raczej ostatnim miejscem które będą szukać to las xd
  • Odpowiedz
@uszyk90 Współczuję, akurat na Żabiance na Pomorskiej często się to zdarza, śledzę miejscowa grupkę na FB i bywały wpisy o złodziejach. Plusik taki że jednego niedawno złapali. Trzymaj się Miras
  • Odpowiedz
Złodziejom powinno się odcinać dłonie

#!$%@? w dupe zlodziejom


@duzeelobenc: @droid43210: najsmutniejsze, że kradzież jest jednym z najlżej traktowanych przestępstw. Lżej nawet niż przestępstwa w których nie ma ofiary takie jak posiadanie marihuany czy broni bez zezwolenia
  • Odpowiedz
@uszyk90 łączę się w bólu, mi przedwczoraj ktoś w nocy we Wrzeszczu na parkingu przy ulicy #!$%@?ął w drzwi i tyle go widzieli, niby monitoring jest ale znalezienie typa wątpliwe, w poniedziałek na komendzie się wyjaśni.
  • Odpowiedz
@uszyk90: Katalizatory w polszy powinny być jakoś znakowane, żeby nie dało się pogonić bez dowodu rejestracyjnego czy coś. Przecież złomiarz doskonale wie, że kupuje kradziony towar, ale nic nie powie, bo pieniążki robią brrr
  • Odpowiedz