Wpis z mikrobloga

U W A G A to nie są ćwiczenia, generał ŻELKOV ma dla Was potężne #rozdajo, z okazji zwiększenia populacji żelków limitowanych! Wjechały miętowe, lighty, kwaśne radioaktywne, benisy smurfne, ananasowe i kwaśne, arbuzowe, lighty xD Wszystko znajdziecie w jednej specjalnej kategorii tutaj: https://sklep.gusto.pl/pl/c/%E2%9D%97-Zelki-limitowane-%E2%9D%97/30 a jeśli nie chce Wam się klikać i myśleć, to polecam żelkowy mystery box.

Spieszcie się, bo sporo już poszło, w sumie jedno zamówienie pochłonęło 45 kubków benizów XD

Zanim ktoś się zbulwersuje o karykaturę w obrazku, to wiedzcie że 13,37% wartości zamówień, które dzisiaj wpadną z komentarzem “ŻELKOV” bez użycia kodu rabatowego, przeznaczymy na zrzutkę. Dajcie w komentarzach jakieś legitne wykopowe zrzutki, nie zarzutki, jak mi się nic nie spodoba to wpłacam tutaj, bo znam ludzi, którzy to organizują i wiem, że na głupoty nie przewalą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnie rozdajo wygrywa @ugluck gratuluję, zgarniasz Panie 5 kg żelasów. Wchodź tutaj, wyklikaj z wysyłką do Paczkomatu, na końcu wybierz przelew tradycyjny i napisz do mnie na priv z numerem zamówienia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Pamiętaj, żeby zatostować zdjęcie na mirko (żelków, nie swoje) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym rozdajo z kolei puszczę po 3 kubsony do 3 osób! Nie podaję terminu, ale wylosuję jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto
Pobierz ecco - U W A G A to nie są ćwiczenia, generał ŻELKOV ma dla Was potężne #rozdajo, z o...
źródło: comment_1648138642k32KEyA5NqF4pXYXkHEoYI.jpg
  • 66
@cutecatboy: kurde nie wiem xD takie trochę kruche, trochę żelkowate, trochę pianka. Muszę chyba jakiś film nagrać, taki 40 min, na którym opowiem o nich dokładnie, bo to się nie da tak krótko streścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ecco: Także ten. Zakładając hipotetyczny scenariusz, że #!$%@?ę całe opakowanie wersji light, jak długa będzie wizyta na toalecie i czy przypominać będzie słynną recenzję haribo bezcukrowych?
@Rachey:
ja po lightach z erytrytytytytolem mam light, nic się nie dzieje, obaliłem pół kilo z bomby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale wiem, że niektórzy nie mają tak lekko, @xibit wypowiesz się? ( ͡º ͜ʖ͡º) xD
zależy od przyswajania ¯\_(ツ)_/¯ weź sobie małą paczkę 200g na testy