Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki i Mirabelki, mój plecak Jansporta po 10 latach już ledwo się trzyma. Potrzebuję nowego i tutaj pytanie, na jakie firmy zwrócić uwagę? Brałbym znów Jansporta ale w z tego co widzę to nie ma dostępnego nic ciekawego. Myślę że coś w przedziale 25-35l powinno być ok. Obecnie zakładam, że minimum to musi pomieścić na raz laptopa w torbie, trochę narzędzi i butelkę 1,5l. Do tego fajnie żeby miał miejsce na system hydratacyjny. Budżet to najlepiej 200-300zł ale jak będzie coś bardzo wytrzymałego co mi się spodoba to i ponad te 300 mogę dać.

#plecak #kiciochpyta
  • 5
@czy_pisiont: jak lubisz praktyczne, modyfikowalne i naprawdę jakościowe rzeczy to polecam Wisport, Helikon, Condor itd. Troche kosztuje, ale sprzęt świetny na codzień i na ciężkie czasy. (Jansport to tak trochę gimbaza zajeżdża ale nie oceniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LMLOGID: właśnie to co jest aktualnie dostępne to tak, kiedyś było trochę fajnych modeli
@Szanowny_panie_Macieju: mój Jansport nie miał lekkiego życia, przeżył z 6 woodstocków, wypady na biwaki i noszenie tyle browarów, że nie mogłem go samemu założyć xD a do tego mam takie przyzwyczajenie, że nawet jak nie potrzebuję to i tak zabieram plecak