Wpis z mikrobloga

W trakcie meczu chodziło mi po głowie jakie stare tory, bądź takie które nigdy nie gościły wyścigu F1, chętnie byście zobaczyli w kalendarzu w jakichkolwiek okolicznościach i z pominięciem okoliczności które przeszkodziłyby w organizacji wyścigu? Ode mnie Adelajda, Kyalami i Laguna Seca albo Bathurst.
#f1 i trochę też #retrof1
Pobierz druglord - W trakcie meczu chodziło mi po głowie jakie stare tory, bądź takie które n...
źródło: comment_1648158937VUYpK26btlU4bkeZXCEGch.jpg
  • 11
@kingcringeson: Oj tak, co do Fuji to chętnie bym zobaczył, jednak przy Hockenheim czy Nurburgring miałbym spory problem żeby wybrać jeden, chociaż minimalnie skłaniałbym się ku Nurburgring

@Najmilszy_Maf1oso: cholera, o Makau też mogłem wspomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam, że była jakaś gierka o WTCC z Kolekcji Klasyki bodajże, a że przez tę gierkę zajarałem się tą trasą, to też chciałem zobaczyć Makau w F1, zostało
Makau


@Najmilszy_Maf1oso: @druglord: @TiDiEj: Czy aktualne bolidy dałby w ogóle radę wykręcić na tym najciaśniejszym nawrocie?
Co do Norschleife to lipa według mnie. Po pierwszym kółku każdy by to przełączył bo nie działoby się nic ciekawego. Tam nie ma jak wyprzedzać, a do tego realizacja trudna przed długość toru.
@M4ci3jS: też mam świetne wspomnienia z Laguną właśnie dzięki GT4, chociaż za dzieciaka jak jeszcze niezupełnie ogarniałem trasy to pierwszy zakręt niejednokrotnie działał mi na nerwy, szczególnie gdy dostawałem w swoje ręce jedno z najszybszych aut którego nazwy nie pamietam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale też bym chętnie zobaczył Lagunę np. za Soczi, ciekawe czy może krąży taki pomysł wśród władz