Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #elektronika #radio

Nie wiem czy nie potrafię szukać czy to jednak z jakiegoś powodu nie ma sensu ale: dlaczego nie powstało jeszcze niedrogie radio samochodowe, które zamiast posiadać bebechy taniego tabletu z 2012 posiada interfejs do połączenia się z dowolnym telefonem/tabletem (nawet po USB). Taka po prostu wielka przejściówka z samochodowych złącz na spójny interfejs który później trafia do sprzętu który już mamy, zamiast do tnącego chińczyka 2GB ram i ekranu 1024x600. Możliwe że wyglądałoby to mniej estetycznie niż dedykowany ekran wmontowany w samochód ale poza tym to nie widzę minusów.
  • 5
@pokywp11: doskonale wiem o czym myślisz, a ci wyżej nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Nawet fabryczne radia mają drętwy dotyk i są niezbyt płynne. Android auto, to jakaś pomyłka. Wole używać telefonu w uchwycie niż łączyć się przez to gówno. Szybkie i płynne rzucenie ekranu telefonu, na większy wyświetlacz samochodu z obsługą gestów i multi-touch, to jest to czego potrzebujemy zamiast tony gównianych wodotrysków. Zgadzam się w 100%.
Szukałem czegoś podobnego