Wpis z mikrobloga

@Znowmuszewymyslec: Teraz Seat, jak nie cała grupa VW anulowała wszystkie zamówienia Leona na Polskę i przesuwa wszystkim terminy na rok do przodu, bez gwarancji ceny. W tym roku mają zamknąć się w maks 800 sztukach, o ile im się to uda, a warunki nowych zamówień są kosmiczne. Wariactwo. Ja akurat jeszcze załapałem się na tą niższą, udało mi się ten config wyłapać za trochę poniżej 130k, aktualny cennik to 145/150k.
@Znowmuszewymyslec: Tak, bardzo dobrze. Ale teraz cały VAG jest w mocnej d00pie :|

@pieczony_szczur_z_ogniska: Leasing. 0% wpłaty własnej i rata poniżej 1400netto ;) Bardzo promocyjnie mnie potraktowano, chociaż przez WIBOR rata zaczęła rosnąć..

@fotograf_warszawiak: Tak. DSG DQ381, bardzo przyjemna skrzynia, chociaż kickdown, to spokojnie 2-3 sekundy zwłoki, zanim poczujesz uderzenie w plecy...

@Trusky92: Dziękuje. Mk3 Bardzo ładna, według mnie ładniejsza mk3 od mk4 :D

@bidzej: Wiem :(
@tonamini: zmieniaj wydech, ja w formentorze już skompletowałem graty i wymieniam (tez 190tka). Wszystkie częsci tanio dostępne w ASO. Wydech wiadomo, wedle uznania - albo używka z 310, albo robisz swój :)
@tonamini: z ASO. Za nówkę do formentora dałem 480 brutto, porysowane używki na olx - 600zł xD tylko trzeba sobie wyciąć 2 otwory pod czujniki cofania i dokupić uchwyty czujników (2x 32zł). Pod dyfuzor idzie jeszcze jeden plastik za ok. 120zł, do tego parę dodatkowych kołków i tyle.