Wpis z mikrobloga

Wyszedłem właśnie z domu w ten pogodny wiosenny wieczór, popatrzyłem na zachodzące słońce i tak sobie pomyślałem, że #czujedobrzeczlowiek. Jesteśmy w NATO - najpotężniejszym sojuszu militarnym na świecie, po #krakow na hulajnogach śmigają żołnierze US Army, amerykańskie samoloty patrolują nasze niebo, wujek Joe zajada sobie pickę w Rzeszowie, bracia Ukraińcy dozbrojeni zachodnią bronią nie dają się kacapom, a ta nasza Polska mimo wszystkich jej wad może być dumna ze swoich osiągnięć przez ostatnie 30 lat. Dziś czuję wdzięczność wobec wszystkich Polaków, których wysiłki do tego doprowadziły.

#ukraina #polska #wojna #przemyslenia
aei9077 - Wyszedłem właśnie z domu w ten pogodny wiosenny wieczór, popatrzyłem na zac...

źródło: comment_1648226536tssoMr3kUqekzmwXIM1NBg.jpg

Pobierz
  • 10
@aei9077 w której okolicy widziałeś amerykańskich żołnierzy cumplu? Około 18:30 spotkałam dwóch w Parku Tysiąclecia, szli z bronią i zastanawiałam się czy dobrze widzę, bo już zmierzchało. Nie słyszałam rozmowy więc nie wiem czy byli z US czy PL.
w której okolicy widziałeś amerykańskich żołnierzy cumplu? Około 18:30 spotkałam dwóch w Parku Tysiąclecia, szli z bronią i zastanawiałam się czy dobrze widzę, bo już zmierzchało. Nie słyszałam rozmowy więc nie wiem czy byli z US czy PL.


@MilowyLas: W centrum krakowa są dosłownie wszędzie. Dziś hulojnagami śmigali mostem grunwaldzkim. Tydzień temu widziałem ich przy Placu Szczepańskim, na rynku głównym, przy Placu Dominikańskim.