Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chaddeveloper: najprostsze w budowie do samodzielnego serwisu są hondy Civic bo masa miejsca pod maską, bardzo łatwy dostęp do wszystkiego i ogromne community. Wszystko jak na tacy, nie trzeba mieć żadnej wiedzy wystarczy czytać
  • Odpowiedz
@chaddeveloper Ja polecam furę, którą sam jeżdżę- Peugeot 406 w sedanie (jest też kombi i coupe, ale coupe to odrębny temat). Mega wygodna "kanapa na kółkach", do tego bardzo ładna i z dieslem 2.0 HDI 90 niezajebywalna (ok, może i wolne, wszakże 15s do setki ale za to turbo o stałej geometrii, brak dwumasy i filtra fap- uwaga wersja 110 już je ma). Pali mi to 7 po mieście, 6 w trasie.
  • Odpowiedz
Temat rzeka. Prawie wszystko dasz radę naprawić, poza gnijącą budą - walka z tym to walka z wiatrakami, ale
tak samo jak @pepies polecam japońce. Za 5 k nie pchalbym się w diesle. Sprawdź Lancer CS7 (mam takiego) - wychodziły z silnikami 1.6 i 2.0, ale ciężko będzie znaleźć bez rdzy - z resztą jak wszystkie japońce.
Jak uda Ci się znaleźćw miarę zadbanego Seata/Skodę/Audi/VW z silnikiem 1,6MPI to będzie git -
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic: pominąłes to ze jestes głupi bo golf 3 nie ma dwumasy a nawet jakby cudem mial to przechodzi sie na jednomas baranie.
@chaddeveloper: kupuje, bore,golfa, ibize w tdi, za 4500 spokojnie juz znajdziesz i nie słuchaj tych ciuli tutaj bo widac nie wiele wiedzą
@s---k: nie , jest do ciebie zupelnie nie podobny
@Pangia: klimatronic, i pelna elektryka to cos wiecej niz wspomaganie znawco? serio na tym
  • Odpowiedz
@chaddeveloper: zrób to. kup golfa z lat 90tych w dieselu.. proszę... Dobra lekcja to będzie nauki mechaniki i motoryzacji xd

tak na serio to unikaj aut do zakupu starszych niż 18 lat.
  • Odpowiedz
widziałeś ostatnio Golfa 3 na ulicy? One są już na złomie.


@Rogi_: No ja widzę codziennie :D był okres że właśnie znikły, i człowiek sobie mówił, kiedyś to takie coś jak Golf 3 jeździło, a to zdechło wcześniej niż dwójka i to dużo wcześniej, ale w tym roku coś namnożyło się i co raz częściej widzę g3 w ruchu, do stopnia że widuje prawie codziennie. Sam się dziwiłem, że ej przecież
  • Odpowiedz