Wpis z mikrobloga

Wyplukalismy układ chłodniczy i nie ma już prawie oleju. W sensie coś tam zostało na ściankach. Ale nie ubywa oleju z silnika i nie ubywa płynu chłodniczego. Więc chyba sukces.
Chłodniczka oleju 100zl
Pewnie z 10l borygo to nie wiem ile zł bo tatę kupił xD
Nadal taniej niż robota upg
No a dziś BMW dostało lekka polerke + wosk. Wygląda to dobrze, wyprowadziłem kilka kluczowych elementów które wyglądały źle. Po polerce widać że tył był robiony, ale to jednak 21 letnie auto. Z tyłu audi różowej xD
#e46gruz #e46 #samochody #bmw #motoryzacja
RwandyjskiFront - Wyplukalismy układ chłodniczy i nie ma już prawie oleju. W sensie c...

źródło: comment_16482988944KJHwy0xGB8GZPasrgjam4.jpg

Pobierz
  • 8
@Radosnyradzik: z tą maską to tak kupiłem 4 lata temu. Nawet tego nie zrywam bo boje się co tam odnajdę pod hehe czarbonem
Błotnik pewnie był robiony ale jakotako i zszedł klar, wygląda jak gówno i rdzewieje. Pół miliona na blacie, co roku od 4 lat eurotripa jedzie na strzał w bałkańskie rejony i wraca tak samo dobrze. 1.9tdi ale na pewno nie 300 kucy. Nie znam się, nie hamowałem. Teoretycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RwandyjskiFront: z błotnikami to u nich pewniak, że były robione albo dopiero będą ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam jestem posiadaczem małysza w benzynie 1.8t dopiero do 300 dobijam, ale kilometrów. Też pali na strzała i tylko raz mnie zawiodła jak pompa paliwa siadła, ale tak to też była w balkanach i w tym roku ją trochę też czeka ( ͡º ͜ʖ͡º) więc