Wpis z mikrobloga

Hej #uk,
Pewnie temat poruszany wiele razy, wiec moze ktos przeklei lub podrzuci dobrego linka.
Planuje w najblizszym czasie pierwsza podroz z Uk do Pl autem(tak wiem nie najlepszy moment od stony ekonomicznej). Chodzi mi glownie o praktyczne porady i wymagania w poszczegolnych krajach co musze posiadac w aucie. Podroz z dziecmi, przystanek na granicy holandia/niemcy u rodziny. Zawolam @sorek bo co mi szkodzi.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrekw88: jechałem ostatnio jakies 5 lat temu i z tego co kojarzę we Francji trzeba mieć naklejkę na światła, naklejkę GB z tyłu samochodu jeżeli nie ma tego napisanego na blachach oraz teraz trzeba jakaś zieloną kartę od ubezpieczyciela, że masz ubezpieczone auto.
@piotrekw88: pamiętaj tunel wychodzi najlepiej i najszybciej a jeszcze można drzemkę zaliczyć (i zasięg jest przez cały przejazd).

Ogólnie co do tego co masz mieć w aucie to nigdy specjalnie nie badałem szczerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze jeżdżę i z policją miałem pare razy okazje rozmawiać i nie było raczej czepiania się. No ale jadę zawsze BMW więc szacuneczek jest ( ͡° ͜ʖ ͡