Wpis z mikrobloga

Oszukuj ze zdjęciami. Nie zdradzaj swojej wagi (kluczowa u kobiet jak wzrost u mężczyzn - takie są fakty). Płacz, że nikt cie nie chce, bo pewnie mierzysz za wysoko. O kobiecie można napisać taki artykuł w poczuciu współczucia wobec niej. O chłopaku taki artykuł będzie miał określenie w stylu incel, przegryw i itd.

Gruba kobieta może poczuć się jak przeciętny mężczyzna, który nie jest ani super niski ani gruby. Od razu z tego się robi taka afera, że hej. Jak to. Ktoś mnie nie chce. Witam w świecie mężczyzn.
#logikarozowychpaskow
sipcabej - Oszukuj ze zdjęciami. Nie zdradzaj swojej wagi (kluczowa u kobiet jak wzro...

źródło: comment_1648368294kpfdvymuFn2FFyIcBegmS5.jpg

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
Oszukuj ze zdjęciami. Nie zdradzaj swojej wagi (kluczowa u kobiet jak wzrost u mężczyzn - takie są fakty). Płacz, że nikt cie nie chce, bo pewnie mierzysz za wysoko.


@sipcabej: Daj link do artykułu, bo tytuł mówi co innego. A po wpisaniu tytułu w google nic nie wyskakuje.
  • Odpowiedz
Problem w tym, że jak wracam do normalnego jedzenia to szybko kg wracają.


@little_muffin: To jest zupełnie normalne. Efeky jojo. Żeby tego nie było po zbiciu wagi należy utrzymywać daną wagę przez pół roku, aby organizm przyzwyczajił sie do danej wagi i uznał ją jako swoją naturalną wagę.

Żeby schudnąć organizm musi być niedożywiony(deficyt kaloryczny), a kążde odstępstwo od deficutu = brank chudnięcia. Żeby schudnąć musiałabyś zrobić diete z deficytym kalorycznym(Czyli
  • Odpowiedz
@modzelem: licze plus minus, wychodzi jakieś 1500 na dzień, czasem mniej, czasem więcej. Jem po prostu normalnie - staram się jeść 2 posiłki dziennie, czasem 3 - bo to dla mnie wystarczające i tyle.
  • Odpowiedz
słowo klucz: wysoka melanina. Lewo początek urlopu. Prawo wrzesień.

Serio? XD


@DunningKruger: ludzie z jasną karnacją, taką prosiaczkowatą jak pan po lewej opalają się na czerwono, nie na głęboki brąz jak pan po prawej. Dobry bajcik, nie powiem, następnym razem musisz bardziej dopracować w szczegółach.
  • Odpowiedz
Żeby tego nie było po zbiciu wagi należy utrzymywać daną wagę przez pół roku,


@abdiel: no nie wiem, ta grubsza babka z tv, wypadło mi jej nazwisko, przez rok była chuda, a później znowu #!$%@?ła do swojej normalnej, ulanej wagi - dla mnie takie rzeczy są genetyczne. Jak ktoś jest z natury genetycznie ulany, wszyscy w rodzinie tacy są, to i on będzie jak się nie będzie pilnował. Mam jedną koleżankę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
dla mnie takie rzeczy są genetyczne


@little_muffin: wpier.alanie ponad zapotrzebowanie to nie genetyka. Inaczej nie roslaby populacja otylych ludzi a bylaby ma stalym lub na zasadzie doboru, malejącym poziomie.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Co to za choroba powoduje złamanie zasady zachowania energii we wszechświecie? Chora tarczyca powoduje obtluszczanie ciała ale nie tworzy magicznie z mniejszej ilości kalorii większej xD e=mc2, tarczyca nic tutaj nie zmienia - po prostu ten promil ludzi z problemem z tarczyca ma duże problemy z obtluszczeniem ciała, nie samym utrzymaniem wagi
  • Odpowiedz
@DunningKruger: wrzuć mi na priva oba z twarzą. Moim zdaniem ta ręka nie należy do kolesia po prawej stronie. Koleś po prawej ma blond włosy na rękach, ty tu znowu wrzucasz zdjęcie z czarnymi. To nie są twoje zdjęcia.
  • Odpowiedz
Co to za choroba powoduje złamanie zasady zachowania energii we wszechświecie? Chora tarczyca powoduje obtluszczanie ciała ale nie tworzy magicznie z mniejszej ilości kalorii większej xD e=mc2, tarczyca nic tutaj nie zmienia - po prostu ten promil ludzi z problemem z tarczyca ma duże problemy z obtluszczeniem ciała, nie samym utrzymaniem wagi


@agresywnyzielony: możesz wyjaśnić co masz na myśli poprzez problem z obtłuszczeniem, a nie samym utrzymaniem wagi? Żeby wystąpiło obtłuszczenie
  • Odpowiedz