Wpis z mikrobloga

@Qavoz: jestem zajebiście przystojny, ale kurcze akurat się chyba tinder dla mnie zepsuł, no kurcze 8 polubień przez miesiąc, może coś nie tak w opisie napisałem i wyczuły że mam konto na wykopie
@tullion: jak ci jakaś laska pisze że jesteś przystojny to zapytaj się czy się umówicie a jak powie, że jest zajęta to powiedz czy nie zna jakieś koleżanki która by chciała się spotkać. jeśli będziesz miał dwa razy nie to sam wiesz.

vitue signaling najłatwiej zdemaskować bezpośredniością. gratis jest taki, że jakiś tam procent lasek może nie blefować i może się uda.
@zerzz: po prostu blefowanie jest bardziej opłacalne dlatego ludzie to robią. Mówienie prawdy nie jest w modzie i nigdy nie było. Za mówienie, że król jest debilem groziła śmierć więc dwór wykształcił skomplikowaną etykietę i tworzył sztuczną rzeczywistość dla króla. Teraz jest podobnie, a tego się nie bierze pod uwagę. Na przykład że putina mogą okłamywać co do stanu wojny na ukrainie.

To samo kobiety robią między sobą. Sabotują się. Na
@Wogybogy: Wiesz jak zrozumiesz to wszystko i jesteś wstanie emocjonalnie dać sobie z tym radę to daje ci ta wiedza jakieś pole manewru:
- pozycjonowanie się u kobiet które mają niższy status społeczny niż ty
- wyjazd do kraju gdzie średnio ludzie są niżsi i biedniejsi
- ewentualnie robienie tego co redpill mówi czyli dbanie o status, kasę, ramę i grę.

Zakładając że masz rację alb ogólnie mamy rację to nie
@Wogybogy: Osobiście mam ból dupy bo:
- normiki są ignorantami i debilami ale zawsze byli ignorantami i debilami
- że kobiety nie są aż tak romantyczne jak mi popkultura wmówiła ale jak popatrzysz historycznie to małżeństwa rzadko były z miłości i związek z miłości który trwa x lat to mega rzadkość. A kobiety zawsze leciały na status, kasę (na ich lifestyle) wygląd i tak dalej
- ludzie są hipokrytami i mówią
@LateNever tak, virtue signaling i dwulicowość. Co innego myślisz, co innego mówisz na głos. Zawsze możesz liczyć, że usłyszysz że jesteś przystojny i fajny, bo to nic nie kosztuje. Nawet wysiłku. A jak poprosisz taką, dawaj się przejdziemy kwadrans, strzelimy sobie po coli z puszki w sklepie i pogadamy, to nigdy nie ma czasu, nigdy ci tego kwadransa nie poświęci. Tak samo jak te debilne nakładki z barwami ukrainy na profilowe. To