Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
Widać wzajemny szacunek Maxa do Charlesa nawet po tych pogawędkach przed podium i na podium. Jest ciepła relacja są emocje, oboje walczą. Chce się to oglądać jako fan Verstappena cieszyłem się ze zwycięstwa monakijczyka nawet jak redbulle powypadały na ostatniej prostej. Dziś wygrał holender i to była niesamowita walka należy się im ogromny respekt za to co pokazali. Ten sezon jest inny. Ten sezon to odrodzenie formuły 1. Ten sezon to pokazanie istoty sportu walki fair play i wzajemnego szacunku przeciwników. Ale ten sposób to przed wszystkim porażka Hamiltona. Szczerze nic mnie tak nie cieszy jak męczący się w połowie stawki oponiarz i problemy Toto Wolfa. A hamiltoniarze dupa cicho nigdy nie po różnicie i nie wzbudzicie wzajemnej nienawiści między verstapeniarzy a tifosow. Walić was i waszego bożka xdddd Chwała Redbullowi! Chwała Wielkiej Scuderi! #f1
  • 5
@bukem: Myślę, że olbrzymią rolę odgrywa też fakt, że w walce o tytuł nie ma Brytyjczyka, przez co największe (brytyjskie) media nie mogą podsycać niezdrowej atmosfery i prowadzić narracji, kto jest bohaterem, a kto czarnym charakterem. Tak czy inaczej zapewne im bliżej końca sezonu, tym chłodniejsze będą relacje między VER i LEC, choć mam nadzieję że się mylę.