Wpis z mikrobloga

@wykop_kradnie_oc: a co tu jest do siłowania żeby zawiązać buty snb z klasycznymi sznurówkami albo systemem szybkiego wiązania?
to nie glany po kolana z 3m sznurówkami ¯\_(ツ)_/¯

@boctok: to weź buty z systemem typu FSL
swoją drogą na system boa jest dożywotnia gwarancja producenta, choć warto dokupić sobie rezerwówkę na jakieś dłuższe wyjazdy zagraniczne
@boctok: Mi się ostatnio urwał pokrętł w jednym bucie. Wytrwał półtora sezonu zanim zdechł. Niby gwarancja, niby Ci od ręki naprawiają, może to mój pech, ale powiem Ci, że takiego ch*ja. Byłem w 10 sklepach i serwisach w miejscowości, w której urlopowałem, nikt nie chciał pomóc, włącznie z oficjalnym dystrybutorem burtona (mam ich buty). Koniec końców cały wyjazd przejeździłem w butach z wypożyczalni, zamówiłem części w ramach gwarancji, tutaj boa się
@boctok: @Stashqo: ludzie, system boa ma dożywotnia gwarancję,
ja mam w jakiś najtańszych butach od head od 2 lat nic się nie dzieje.
Ziomek ma ten sam model i jeden mu się rozwalił (tyle że chłop ma 110kg), napisał do nich, wysłał zdjęcie, nawet nie chcieli żadnego dowodu zakupu. Za tydzień miał zestaw nowy na wymiane do 2 butów. Wymiana jak ktoś ma sprawne ręce 5 minut.

https://www.boafit.com/en-gb/support/warranty

tylko ważne
@violator: no, ale po co mnie wołasz? Przecież własnie to napisałem, że gwarancja zadziałala, tylko niekoniecznie serwis to każdemu od ręki zrobi a przez te niedogodności #!$%@? mialem wyjazd i kosztowalo mnie to parę dodatkowych stówek. W sznurowkach problemu by w ogóle nie było i trzeba mieć takie rzeczy na uwadze decydując się na zakup.
ludzie, system boa ma dożywotnia gwarancję,


@violator: milego zjazdu, jak Ci sie rozwali w 1/3 kilkukilometrowego stoku

: a co tu jest do siłowania żeby zawiązać buty snb z klasycznymi sznurówkami


@Dibhala: ja nie umiem i #!$%@?, zawsze dla mnie sznurowki sa za slabo xD ale ja lubie miec buty zacisniete jakbym mial betonowe buciki