Wpis z mikrobloga

Chcę z żoną i 3 letnim dzieckiem lecieć do USA. Żeby dolecieć w docelowe miejsce musimy polecieć 3 lotami. Okazuje się że możemy polecieć #lufthansa ale nie można teraz jeszcze rezerwować miejsc na lot międzykontynentalny. Są też inne tańsze linie typu KLM w których trzeba dużo dopłacić za wybór miejsc więc załóżmy że tych miejsc nie wybiorę. Jak taka sytuacja jest rozwiązywana jeśli przy check in okazuje się że nie ma przynajmniej 2 miejsc obok siebie żeby ktoś mógł z dzieckiem siedzieć?

#lot #latanie #podroze
  • 9
  • Odpowiedz
@PanObserwator: Jak lecisz z dzieckiem to z automatu dostanie jedna z osób dorosłych miejsce obok dziecka. Sprawdź jeszcze jak Norwegian się prezentuje (nie wiem czy przeżyli covid) ale dało się poleciec za 800/1000 pln do NY z jedna przesiadka w Oslo. Potem z NY możesz już se śmigać lokalnie po US
  • Odpowiedz
@PanObserwator: Kiedyś mi się zdażyło w samolocie, że stewardessa przesadzała ludzi, żeby trzyosobowa rodzina z dzieckiem siedziała razem. Tamci się trochę pluli, ale dostali ultimatum, że albo się przesiadają albo maja wyjazd z samolotu za zakłócanie porządku
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: Lot był czarterowy przez biuro podróży bez możliwości rezerwacji miejsca w drodze powrotnej. Na lotnisku panował totalny syf, kilka osób miało bilety na jedno miejsce, my z niebieskim siedzieliśmy za sobą. Takiego bajzlu to w życiu nie widziałam
  • Odpowiedz
@Natna213: czarter to się zgodzę, leciałem raz w życiu gdy mnie pan premier uziemił w Tunezji i wracałem jedynym wolnym lotem co był Enterem z TUI, co tam się naogladalem to masakra. Stewki miały przechlapane.
  • Odpowiedz
@aquagen: właśnie bardzo możliwe, nie śledziłem lotów do US już jakieś 2/3 lata wiec dzięki za sprostowanie miras. Warto tez w sumie przez Dublin jeszcze latać, tez to dość dobrze wyglądało cenowo
  • Odpowiedz