Wpis z mikrobloga

Wojna sie skonczy a 2 i pol milona ukrainców zostanie w polszy. Czemu oni tak uciekają ja rozumiem z milion ogolnie tam gdzie toczą sie walki ale 4 miliony ogólnie??! Okazja sie trafiła to chodu z kraju
#ukraina
  • 14
@SaperX: to nie chodzi o 500 plus mówię ogolnie 4 mln przez miesiac?? To może niech wszyscy uciekną i nie będzie problemu z ukrainą bo nie będzie tam nikt mieszkał. Mam koleżankę ukrainke i sama jest w szoku i mówi kto na Ukrainie będzie pracował ak tak spiedzielają
@Maniek81: Trafiła się okazja to #!$%@? z tego gowna zwanego Ukraina, ludzie już zapomnieli jaka tam jest skala korupcji, jak tam wszystkim rządzą oligarchowie, ze mentalnie bliżej im do kacapow niż do zachodu. Nagle kuzwa błogosławiony kraj w oczach debili, a najbardziej mnie śmieszy jak niektórzy biją brawo dla nazioli z pułku azov albo dla morderców i gwalcicieli z tornado. Dla takich degeneratów nie ma różnicy czy po drugiej stronie będzie
@Maniek81: no ale czemu się dziwisz? Mają iść do fabryki? Do supermarketu? Na magazyn? Do Auchana? A może zacząć ocieplać budynki styropianem i fasady robić bo sezon się zaczyna? Przecież głównie uciekły kobiety z dziećmi w tych 4 milionach. To może dzieci niech zapierdzielają z miotłami po zagruzowanych ulicach? Ty jakiś odlepiony jesteś od rzeczywistości?
To niech twoja "koleżanka" wraca na Ukrainę 'skoro tam tyle teraz pracy' - normalnie loł kłaliti