Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 109
110 644 + 22 + 22 + 22 + 21 + 44 + 22 + 22 + 21 + 26 + 22 + 16 + 15 + 21 = 110 940

Specjalnie czekam do poniedziałku z relacją za poprzedni tydzień, żeby weekendowy ruch na tagach się przewalił ;)

Po całym tygodniu pracdomów, których nazbierało się coś koło 200km należało w weekend trochę odpocząć, więc - znowu wsiadłem na rower. Tym razem jednak rodzinne wietrzenie żony i córki po zimie. Muszę jeszcze tylko córce budy SPD nabyć…

W weekend dotarła też do mnie nowa lampka Prox Zeta COB. W poprzedniej - Knog PLus - włącznik postanowił odmówić posłuszeństwa. Pełen nadziei przystąpiłem do testowania. Z pozytywów - świeci, nawet całkiem jasno ( ͡º ͜ʖ͡º) Sama lampka, wykonanie, ogólny feel - całkiem ok. Ale mocowanie (poza klipsem) to jakaś porażka - wielkie, niewygodne a do tego pasuje właściwie tylko do profili o jedynym słusznym kształcie: okrągłym. No i bateria. Na opakowaniu stoi, że w trybie eco świeci 6 godzin. Mnie wyłączyła się po jakiś 4, może 4.5… W trybie eco… Tak, że mam kolejny gadżet do codziennego ładowania ¯(ツ)

We wtorek zjadłem nad Wisłą pierwszą w tym sezonie muchę. Wczesnowiosenna, nowalijka…

W środę okazało się, że maszyna losująca @AbaddonLincoln dostała aktualizację i teraz wypluwa z siebie po dwóch wykopków. Tym sposobem razem z kolegą @puchacz22 odbyliśmy zwiedzanie stolicy z przewodnikiem. A przy tym moc atrakcji: stołeczne Paris-Roubaix czyli przelot bo bruku (tzn. ja z @puchacz22 cichaczem skradaliśmy się chodnikiem), aromaterapia wzdłuż Czajki i gravelowy Szlak Golędzinowski na oponkach 28C. Czegóż chcieć więcej ( )

Ciekawie jeździło się też w piątek. Cała stolica mrugała światełkami radiowozów niczym świąteczne ozdoby choinkowe. Do tego multum patroli pieszych - podobno chodzili za jakimś Bidonem…

A na dodatek dobra pogoda spowodowała, że zrobiło się tłoczno na ścieżkach. Niestety nie tylko przez rowerzystów…

#rowerowyrownik #gravel #rower #ruszwarszawa

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1648503218oBOWHvpDpZNP8f0BW0vL6U.jpg
  • 13