Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wysłałem maila do eurocallcenter z żądaniem usunięcia mojego numeru z bazy. Oczywiście potwierdzili usunięcie, ale dzisiaj znowu dostaję od nich telefon. Nie mogli go wziąć z OLXa, bo pytali mnie czy nadal mieszkam w powiecie białostockim, co już od kilku lat nie jest prawdą. Tak czy inaczej, niebawem umówię się na audyt, znacie może jakieś totalne zadupia w powiecie białostockim? Planowałem podać im adres spod granicy, okolice Siemianówki, ale może ktoś zna lepszy? W nagrodę spróbuję dać nagranie rozmowy z audytorem ;)

#eurocallcenter #knurytelemarketingu
  • 15
@nigologin: pisanie do nich o usunięcie numeru nic nie daje zarejestrowani są na ukrainie także skargi i kara uodo tyle dadzą że zarejestrują się gdzie indziej. Ja już za kazdym razem z robotem się umawiam mam to gdzieś, czekam aż sami mnie zablokują, zablokować ich nie mogę bo to stacjonarny telefon
@vitriol1, spieszę z wyjaśnieniami. Rano w dniu umówionego audytu dostałem smsa z potwierdzeniem, ale audytor się nie pojawił. Wygląda na to, że audytorzy są już wyczuleni na egzotyczne miejsca i nawet się nie kontaktują.

Zadzwoniło za to eurocall center po kilku dniach zapytać dlaczego audyt się nie odbył. Wyraziłem oburzenie nieobecnością audytora o umówionym czasie i poprosiłem o ponowne umówienie mnie. Do tej pory nikt się nie odezwał.

Jeśli się odezwą,