Wpis z mikrobloga

@Randomowy_smieszek: a takim myśleniem potwierdzasz jedynie pogląd, że Rosja nie wie co robi na Ukrainie. Prawda jest taka, że cele na wschodzie i południu są realizowane, tam też jest lwia część przemysłu ukraińskiego, czyli de facto ten obszar, który jest dla Rosji najwięcej wart. Ukraina z pięknym Kijowem ale bez przemysłu nie jest już takim łakomym kąskiem jak poprzednio.
@Randomowy_smieszek: ruscy prawdopodobnie #!$%@?ą głupoty, ale sam się nad tym zastanawiałem. Wolski jakiś czas temu w którymś wywiadzie mówił, że z Białorusi zaatakowały najgorzej przygotowane wojska bez szans na sukces, wówczas pomyślałem, że być może północ to tylko podpucha aby związać duże ukraińskie siły w rejonie Kijowa. Oczywiście nie mam pojęcia czy taki był plan czy tak jakoś wyszło. Ciekawe co będzie teraz, bo zwolnienie dużych sił w tym rejonie może
@angelofdeath007: Groźny tylko i wyłącznie dlatego odbudowali, żeby utrzymać Kadyrowa przy władzy, który trzyma większość czeczenów za mordę. Skończy się kurek z kasą to szybciutko notowania Kadyrowa spadną dlatego pompują tam więcej kasy jak w inne obszary. Zresztą, Groźny to jedno miasto, na Ukrainie, jeśli coś zajmą, trochę więcej będzie odbudowywania. Ciekawe skąd na to wezmą kasę po takich sankcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)