Wpis z mikrobloga

@RazumichinZiK: złego nic. Natomiast powielanie głupot jest po prostu głupie a myślałem że to właśnie głupotę chciałeś piętnować. Ale mogę się oczywiście mylić bo twoim celem mogło być coś zupełnie innego.
  • Odpowiedz
  • 0
@size: Oczywiście, że możesz - nie mam z tym żadnego problemu. Po prostu pierwszy zwracasz uwagę, że "czegoś nie powinienem", więc ja zwracam uwagę, że Ty też nie musisz robić tego, co robisz.
  • Odpowiedz
  • 1
@size: Sugerując, że nie muszę tego robić, skoro jest już jeden taki wpis. Ja więc zasugerowałem, że nie musisz się udzielać, skoro uważasz to za głupoty.
Również apeluję o czytanie ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@size: Odpowiedziałem. Masz naprawdę poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Napisałem, iż wywołało to we mnie na tyle duże poczucie zażenowania i szoku, że postanowiłem sam to opublikować. Z tego co wiem, nie jest to jakkolwiek złe zachowanie.
Zasugerowałem również, że jeśli przeszkadza ci to i uważasz to za głupotę, to możesz zwyczajnie pominąć milczeniem - nie udzielając się pod moim wpisem. Wskazuję ci jedynie możliwą drogę.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: i bardzo dobrze. Ktoś musi nimi zarządzać w pracy. Team leader ze znajomością ukraińskiego może być bardziej pożądany na rynku pracy.
@noxelka nie wiem co jest bardziej żałosne, znajomość języka czy głupi wysryw na wykopie.... Sama sobie odpowiedz.
  • Odpowiedz