Wpis z mikrobloga

Skoro zdaniem sporej części wykopków Polska to "kraj z g*wna i dykty", zamieszkiwany przez obrzydliwych, prymitywnych, rasistowskich i ksenofobicznych wąsatych "p0laków" tyrających za grosze i puszczające się z każdym obcokrajowcem roszczeniowe "p0lki" rodzące bombelki dla 500+ to jak nazwać Ukrainę i jej mieszkańców, gdzie jeszcze przed wojną panowała powszechna bieda, epidemia hiv i korupcja?

#pytanie #ukraina #polska #neuropa #4konserwy

Jegwan - Skoro zdaniem sporej części wykopków Polska to "kraj z g*wna i dykty", zamie...

źródło: comment_1648622391Igy9RTpCns9MVwMOccCx2H.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Jegwan: Ukraina jest biednym, postsowieckim państwem z problemami. Polska jest już nie tak biednym, postsocjalistycznym państwem z problemami. Oba społeczeństwa chcą być zachodnie, chociaż nie zawsze tę zachodniość rozumieją.
  • Odpowiedz
Skąd bierze się powszechna nienawiść do Polski i Polaków przy jednoczesnym uwielbieniu dla Ukrainy i Ukraińców?


@Jegwan: jak ty powiazales moja wypowiedz z nienawiscia do Polski to ja nie wiem.

polecam skonsultowac brane leki z psychiatra
  • Odpowiedz
@Jegwan: Ale gdzie tu ,,obraza"? To po prostu żartobliwe skonstatowanie nieporadności rządu w wielu kwestiach. Owszem, trochę wulgarne jest to określenie ale takie uroki internetów. W życiu bym tego nie wiązał z jakąś nienawiścią, to bardziej takie ,,oj głuptasku" powiedziane do ukochanej osoby kiedy ta robi coś głupiego.
  • Odpowiedz
@Jegwan: to cytaty z jakichś frustratów, którzy nikogo nie obchodzą. O pardon - Ciebie zabolało. Szczerze radzę nauczyć się nie denerwować się internetami bo to prosta droga do zgorzknienia na starość.
  • Odpowiedz
@Jegwan: oh shit here we go again. Nie ma czegoś takiego jak zbiorowa świadomość wypoku. To przypadkowa zbieranina ludzi o różnych poglądach. Wśród nich znajdziesz dowolne konfiguracje, także te pasujące do twojej prostej tezy
  • Odpowiedz
@Jegwan Nie wiem co Ty ćpiesz, ale już 5 lat temu jak zacząłem pracować z Ukraińcami na śmieciarkach, to jako kierowcy chociażby szambiarek zarabiali po 1300-1500 dolarów miesięcznie na Ukrainie. Nie jest tam aż tak tragicznie. No, nie licząc wojny aktualnie.
  • Odpowiedz