Wpis z mikrobloga

@JuneJohn: Supermoto to trochę ogólna nazwa. Podchodzą pod nią moto sm ze tak powiem fabryczne(drz sm, husqvarna 701, ktm 690 itp.) jak i te „prawdziwe” sumo jak jakiś exc 450 i inne crossy z założonymi siedemnastkami i zmienionym zawiasem. Czemu ma to znaczenie, ano temu ze cross to cross i serwis jest jak w crossie. Przerobione enduro to enduro i analogicznie taki ma serwis itp itd. I teraz musisz sobie odpowiedzieć
no tak, ale jednak bez owiewek to ciężko na trasie trochę.


@Kick_Ass: pokazujesz jakieś chińskie 125 pseudo super moto co pojedzie maks setke i narzekasz na brak owiewek na trasie? () to tak ja bym pisal, że advenczury są #!$%@? za miastem i dupa boli po 50km bo mój romet adv 125 zupełnie się nie spisywał xD no bądź poważny.
250 , 125 weszła później. https://www.motofakty.pl/artykul/testujemy-zipp-tracker-250-enduro-dla-ludu-zdjecia-film.html

Było też enduro :) to ogólnie był bardzo dobry sprzęt, produkowany przez Loncina.


@Kick_Ass: Loncin i dobry sprzęt...
Ty to jesteś zakochany w tych chińczykach. Znajomy ma takiego tylko innej firmy i od nowości założyli mu silnik zongsens i od początku nie wiedzieć czemu gasł mu nie regularnie i nie chciał odpalić. Myślę że to moduł.
Czy supermoto faktycznie jest takie dobre na miasto? Bardzo niewygodnie będzie zrobić trasę ok. 100km?

Oraz czy da się znaleźć sm, na którym można legalnie jeździć z pasażerem?


@JuneJohn: to zależy od osoby. to zależy od osoby. da się.
loncin produkuje silniki dla bmw więc chyba nie jest taki zły. Może zawory ?


@Kick_Ass: Loncin też produkuje te gówno crossy które rozsypują się po roku dwóch użytkowania.
Przy okazji teraz już wiem ską ta fala narzekania na rozpadające się silniki bmw po 250 tys km, fala która wybuchła kilka lat temu.
@mpetrumnigrum zasada handlu z chinami jest taka że dostajesz to za co płacisz. Odowiedz sobie na pytanie skąd taka niska cena na te crosy? A teraz zobacz ceny takich maszyn jak Voge , Zontes , Benelli i popatrz na ich jakość, poznasz odpowiedź. A o jakich silnikach mowa? 250tkm bez remontu to chyba raczej niezły wynik?
250tkm bez remontu to chyba raczej niezły wynik?


@Kick_Ass: W SAMOCHODZIE? No nie zbyt.
VOGE, ZONTES to są firmy w szczególności zontes które położy MULTUM pieniędzy na kupowanie pozytywnych opinii wśród redaktorów portali i kanałów na yt.
Nie wiem czy zauważyłeś ale prawie każdy chyba tylko bez ŚM zachwycał się zontesami, a jedno łyse jajo to piało nad nimi z 2 lata aż mu koledzy do dzisiaj z innej redakcji to