Wpis z mikrobloga

@galaxybear: te ludziki stoją w miejscach w których wcześniej stali tacy, którzy zbierali na jakieś zwierzaczki
Gadkę też mają podobną
Mam pewne podejrzenia że do Ukraińców trafi z tych zbiórek dokładnie tyle ile trafiało z tych zwierzaczkow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rezydenttomek:

Ukrainie w tydzień to byśmy za rok mieli powtórkę u nas

Sraken pierdaken, to straszenie Zelenskiego, żeby tylko utrzymać skupienie, tak jak jakieś 3 wojny itd. jeśli NATO nie podejmie jakichś grubszych akcji, których całe szczęście nie podejmuje...
Jeszcze jego to rozumiem, bo musi coś mówić, żeby temat wojny się nie przeżarł, ale żeby ktoś te głupoty powtarzał to już śmiech na sali.
Już pisałem w innych miejscach, że "pomagający
ciekawi mnie czy jakby polska byla w wojnie to by tak chetnie #!$%@? ukraince zbierali kase dla polski…


@galaxybear: Doskonałe podjeście! /s Ja też zanim komukolwiek pomogę w czymkolwiek to też pytam czy jakiemuś polakowi wcześniej pomógł i jak mówi że nie to pluję mu w twarz i idę dalej. Bo przecież we wszystkim trzeba widzieć interes nie?

i nawet jesli masz inne poglady na wojne to licz sie z linczem
@rezydenttomek: I tak Putin nie zaatakuje nigdy Polski, więc twój argument jest inwalidą. Dlaczego wszelkie koszta, wojen czy innego głodu na świecie ma ponosić UE? Powinniśmy szczelnie zamknąć granice i dbać tylko o naszą europejską wspólnotę, a resztę ludzi olać, jakie tragedie by się nie działy.