Wpis z mikrobloga

Jprdl, spotkałem dzisiaj Grażynę która miała dosłownie poglądy jak na poniższym memie XD

Przyszła do matki w odwiedziny i gadały o poborze, co to mogą niedługo wprowadzić, bo ma być 300 tysięcy wojska i Grażyna mówi, że pobór to dobry, bo "da chłopakom w dupę i życia nauczy". Ja mówię do niej, że zetka to jest po to, żeby żołnierzy wyszkolić na wypadek wojny, a nie żeby matkę i ojca zastępować, ale ona wie lepiej i "młodym chłopakom trzeba dyscypliny", a samo szkolenie dla niej jest nieważne.

To ja się pytam co dla młodych dziewczyn, a ona oburzona, że jak to co, niech się uczą i na studia idą, żeby z jakimś pijakiem na wsi nie skończyć XD

Aż się wk#$&wiłem i powiedziałem, że młodych chłopaków z Polski to ona zobaczy na zdjęciach z Niemiec, Anglii czy Szwecji, jak taki pobór wprowadzą i za darmo będą im rok życia zabierać jak w więzieniu, chyba że się im porządnie zapłaci, z kasy np. za 500+ czy trzynastek dla emerytów, to się zesrała, że "hurr durr wy młodzi to tacy jesteście, tylko o sobie myślicie i matkom z dziećmi i emerytom zabierać pieniądze chcecie, a obowiązkiem faceta jest kraju bronić, przez was to kraj upadnie, a kiedyś to było!"

Machnąłem na nią już ręką, ale na odchodne powiedziałem, że kiedyś, to by gówno do gadania o jakimkolwiek facecie miała i mogłaby tylko głupoty mężowi gadać, a i to do czasu aż by cierpliwości nie stracił i jej lepy nie dał na uspokojenie. Kasy też by żadnej od państwa nie dostała, tylko mąż by jej wydzielał.

Wiedziałem, że ona jest typową Grażyną, ale w temacie wojska zaczęła dosłownie stereotypowymi tekstami Grażyn z memów walić. Co gorsza ma ona prawa wyborcze i tylko na PiS głosuje.

#rakcontent #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #patologiazewsi #wojsko #wojna
s.....i - Jprdl, spotkałem dzisiaj Grażynę która miała dosłownie poglądy jak na poniż...

źródło: comment_1648657347j1ivFyj2Ihisf1E6vBx7Ws.jpg

Pobierz
  • 61
Tacy, tzn. jacy? Za jej czasów byli bardziej podporządkowani? Bo ja myślałem, że patriarchat ostro był. Jej poglądy nawet nie są konsystentne.


@blargotron: ona jest zwolenniczką ogólnego twierdzenia "kurła, kiedyś to było". Co nie przeszkadza jej korzystać namiętnie ze wszelkich zdobyczy współczesności, jak smartfon i chciałaby go głównie młodym ograniczać, "bo ona już swoje przeżyła i jej nie zaszkodzi".
no jest to żenada na swój sposób to co opisałeś, ale faktem też jest to że młode chłopaczki to serio w większości rozlazłe #!$%@?


@MikIgn: i to ich prawo. Jakoś dziewczyn w tym samym wieku Grażyna nie chce "uczyć życia" choć jej córka została samotną matką w wieku 18 lat XD

Zresztą to nie jest kwestia wojska, tylko całej kultury. Po co mają się napinać i zgrywać "prafdzifych menszczysn", skoro gówno