Wpis z mikrobloga

@monamie222: po takie wpisy wchodzę na wykop xD a co do Sii to zwykła kontraktornia i loteria czy trafisz spoko projekt czy nie. Kasa chyba spoko, ale trzeba mieć świadomość ze prowizji za Ciebie biorą jeszcze więcej. W te ich bajki o możliwości zmiany projektu to bym nie wierzył, jesli trafisz na jakiś długoterminowy to dopóki nie przerobisz w nim z 2-3 lata to Cię nie puszcza. Ceo to Janusz czystej
@jatutaktylkonachwile: pracuję w SII od połowy lutego. Zarobki rynkowe. Mam 3k mniej niż w poprzedniej firmie, ale tyle samo co w innej ofercie gdzie rekrutacje przechodziłem w tym samym czasie. Po podpisaniu umowy pojawiła się 1-2 lepsze oferty, ale to tylko wiadomości od rekruterów, więc nie wiadomo jak by z tym było.
Na plus jest, że płacą normalnie jak jesteś "na ławce" a tak spędziłem pierwsze 2 tygodnie. Nie wiem jak
Mam 3k mniej niż w poprzedniej firmie,


@zarow: z ciekawości, możesz powiedzieć dlaczego poszedłeś na taki układ? Dla zdrowia czy coś? Czy moze poprzednia praca sie skończyła i po prostu była wyjątkowo ponad rynkowo płatna
@jatutaktylkonachwile: byłem jedynym, który technicznie ogarniał projekt to mogłem sobie pozwolić na negocjacje wysokiej stawki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale projekt się skończył a przez to też moja współpraca z firmą. Niższa pensja boli, ale przynajmniej czegoś nowego spróbowałem (òóˇ) w poprzednim projekcie już 3 lata siedziałem i zwyczajnie mi się nudziło