Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fanatyk_Wedkarstwa: no sorry ale konsola nie #!$%@? mnie we śnie jak zapomnę zamknąć klatkę/terrarium, analogia totalnie z dupy. Nie pierwszy jesteś co się tak wykręca i usprawiedliwia hodowanie jakiś egzotycznych zwierząt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
analogia totalnie z dupy


@PanPrezes_PL: nie jest totalnie z dupy, jest bardzo trafna. Nie #!$%@? cie we śnie ale marnujesz na nią czas, nic ci nie daje. (Cały czas konsola to tylko przykład, nie mam nic do grania w gierki - tak samo jak nie mam nic do hodowania egzotycznych stworzeń)

Nie pierwszy jesteś co się tak wykręca i usprawiedliwia hodowanie jakiś egzotycznych zwierząt


No to chyba o czymś świadczy co?
nigdy nie wiadomo co takiemu egzotycznemu zwierzakowi #!$%@?


@PanPrezes_PL: Wiadomo, jeśli ktoś się na tym zna i się tym interesuje to jest w stanie przewidzieć zachowanie danego zwierzaka. Nie powoduje to zagrożenia innych osób w okolicy jeśli wiesz co robisz i jesteś odpowiedzialny. Cały czas wrzucasz wszystkich do jednego wora, zakładasz z góry, że tylko nieodpowiedzialni kretyni hodują takie zwierzęta. Cały czas pokazujesz, że żyjesz sobie w swoim pudełku i zwyczajnie
@PanPrezes_PL: no to super dowód anegdotyczny, ale np. mój świetny ziomeczek ma na chacie pełno pająków i kilka węży, a jest pozytywnym człowiekiem z różnymi innymi jeszcze pasjami.

Analogia @Fanatyk_Wedkarstwa jest świetna, bo właśnie kiedyś też się mówiło, że "dorośli ludzie, którzy grają w gierki na konsoli, to zjarusy i nieodpowiedzialni ludzie", co jest oczywiście, jak to się zwyczajowo mówi w nomenklaturze, tzw. gówno prawdą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theicecold: no kultura na drodze w Polsce jest po prostu straszna , szczególnie jak ktoś spędza pół życia w drodze i jeździ po dużych miastach. Ostatnio tylko mam wrażenie że przez ceny paliwa jest większa kultura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanPrezes_PL: Ja akurat nic, tak jak ty wolę koty i psy bo bardziej się przywiązują do ludzi a takiego egzotycznego zwierzaczka nie da się udomowić i on się do właściciela nigdy nie przywiąże. Ja po prostu rozumiem, że ktoś ma ciekawe hobby i lubi się uczyć o egzotycznych stworzeniach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)