Wpis z mikrobloga

@goferek: Nie dalej tylko znowu. Kiedyś składałeś wniosek ze zdjęciem przez epuap i było git. Jedna wizyta dla odbioru dokumentu. Teraz trzeba latać dwa razy po tym jak dodali odciski też do dowodów.

Równie głupie jest to, że musisz dać odciski drugi raz nawet jak np. wcześniej już paszport wyrabiałeś.

Tresują nas jak zwierzęta (°°
Nie dalej tylko znowu.


@Tytanowy_Lucjan: dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo pamiętam że z 2 lata temu wymieniałem dowód, to wniosek złożyłem elektronicznie, ale żeby odebrać go to musiałem jechać do centrum w godzinach roboczych, bo nigdzie indziej nie można było go odebrać. Więc jedynie ta różnica że teraz zamiast jednego dnia w plecy ludzie muszą brać dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@staryhaliny: no to ja z Poznania pozdrawiam, #!$%@? miałem to robić jeszcze zeszłym latem ale już wtedy urzędy się zesrały i nie dało się na rezerwacje wbić, wiec uznałem że poczekam na lepsze czasy, a teraz chce jak najszybciej książeczkę morską załatwić i tu nagle jebut wojna ....
@Fate-of-Furia: twoje odciski sa ograniczone waznoscia dowodu xD swoja droga #!$%@? odciski? jeszcze rozmiar buta dlugosc fiuta i pelne drzewo genealogiczne. teraz odciski a za 5 lat jeszcze probka biologiczna, a nie, to sanepid zbiera